Apie Permatex

PERMATEX savo veiklą pradėjo automobilizmo eros pradžioje, 1909 metais. O XXI amžiaus pradžioje PERMATEX tapo viena iš lyderių tarp įmonių, gaminančių cheminius produktus automobilių pramonei.
šiuo metu gaminama daugiau kaip 300 produktų, kurių daugelis yra sertifikuoti ir naudojami naujų automobilių gamyboje. Jie taip pat rekomenduojami naudoti firminiuose dilerių centruose remontuojant lengvuosius automobilius ir sunkvežimius.
Šiame kataloge jūs galite sužinoti apie visas PERMATEX prekių grupes ir jų naudojimą remontuojant automobilius, motociklus, o taip pat pramoninius įrenginius.
Daugelis vartotojų praktiškai įvertinę PERMATEX produktus, lieka ištikimi šiam prekiniam ženklui.
Visada ieškoma galimybių atsakyti į visus naujus pirkėjų poreikius gaminant profesionalius produktus. Atsakydama į laiko keliamus iššūkius, PERMATEX nuolat tobulina gaminamus produktus bei ieško naujų gaminių. Novatoriški cheminiai produktai skirti automobilių pramonei - nuo pat mokslinio sukūrimo, atliekant daugkartinius laboratorinius testus ir bandymus net esant ekstremalioms sąlygoms - tai firminis PERMATEX ženklas.
Konkurencija automobilių gamybos ir serviso sferoje metai iš metų tampa vis grėsmingesnė, nuolat reikalauja ieškoti naujų rentabilumo didinimo rezervų. Vienas iš sprendimo būdų - pasenusių komplektuojančių medžiagų pakeitimas naujais kokybiškesniais ir patikimais produktais. Kompanija PERMATEX tinkamai sutinka konkurentų iššūkius, savo užsakovus aprūpindama aukštos kokybės produkcija. PERMATEX - automobilių chemijos pramonės flagmanas, nesustoja ties pasiektais rezultatais, nuolat tobulina savo produkciją, diegia naujus inovacinius projektus. Pačios geriausios inžinierių - technologų idėjos pirmiausia įgyvendinamos eksperimentinėje gamyboje, po to daug kartų tikrinamos bandymo stenduose ir lenktyninėse trasose, ir tik po to pradedama masinė produkto gamyba, kuri kaskart tampa pirmaujančių technologijų elementu.