Ar kitas žmogus gali atsiimti mano prekę parduotuvėje ?

Jei Jūsų prekes turi atsiimti kitas žmogus, užsakydami jas būtent jį nurodykite kaip gavėją .

Jei pirkėjas – juridinis asmuo, tai atsiimantis prekę žmogus privalo turėti įgaliojimą.

Ar galima prekę pirkti internetu ir ją atsiimti fizinėje parduotuvėje ?

Taip,

prekes, pirktas internetu, galite atsiimti mūsų parduotuvėje adresu - Chemijos g.19A, Kaunas

Atsiėmimas nemokamas.

Pirkėjui ( fiziniam asmeniui ) pageidaujant išrašoma sąskaita faktūra

Ar mano prekės gali būti pristatytos kitam žmogui ?

Taip.

Jūs , užsakydami prekes, galite nurodyti kito žmogaus duomenis, įskaitant adresą, kuriuo jam turi būti pristatytos prekės.

Kaip elgtis, jei pristatyta siunta yra pažeista ?

 • Į namus pristatytos siuntos kokybę tikrinkite dalyvaujant kurjeriui. Jei pastebėjote, kad ji turi pažeidimų:
 • apie tai pasakykite prekes atvežusiam kurjeriui
 • siuntos pristatymo dokumente pažymėkite, kad pakuotė turi pažeidimų ir kartu su kurjeriu užpildykite Pakuotės pažeidimų (patikrinimo) aktą
 • patikrinkite pakuočių viduje esančias prekes ir, jei jos pažeistos, pažeidimus užfiksuokite nuotraukose. Nuotraukos bus reikalingos prekių grąžinimo procedūrai
 • jei pakuotė nepažeista, dalyvaujant kurjeriui prekių tikrinti nereikia. Jei priimate siuntą ir pasirašote dokumentus, laikoma, kad siunta pristatyta tvarkingai.

Kodėl ant kai kurių detalių randamos nutrintos vietos ? Ir kodėl taip daroma ?

Ne visi gamintojai turi atskiras gamybos linijas pirminei ir antrinei rinkoms, todėl detalės kodas ar automobilio gamintojo logotipas nutrinamas gamykloje tam, kad originali detalė (OE), kuri montuojama surinkimo linijose, galėtų būti parduodama antrinėje rinkoje.

Jei mokėjau už prekes bankiniu pavedimu ar gausiu kasos kvitą parduotuvėje ?

Kasos kvitas/čekis duodamas pirkėjui  atsiskaitant grynais pinigais pas mus parduotuvėje

arba atsiskaitant bankine kortele duodamas ir kasos kvitas/čekis ir banko terminalo kvitas/čekis

Mokant bankiniu pavedimu pirkėjui- fiziniam asmeniui  pageidaujant išrašoma sąskaita faktūra .

 

KODĖL KARTAIS DĖŽUTĖ BŪNA VIENO GAMINTOJO , O VIDUJE DETALĖ KITO GAMINTOJO ?

Mes įsivaizduojam , kad jei koks gamintijas gamina ratų guolius ,tai jau absoliučiai visiems automobiliams, Deja , taip nėra .

Pasitaiko , kad gamintojas ( tarkim guolių gamintojas FAG ) negamina ratų guolių kokiam tai automobiliui , tuomet jis pakuoja į savo firmines dėžutes kito kokybiško gamintojo guolius. Todėl FAG dėžutėje galima rasti SKF , SNR , KOYO ar NTN gamintojų guolius. Ir atvirkščiai - SKF dėžutėje galima rasti tarkim FAG gamintojo guolius....

Analogiška situacija su sankabiniais guoliais- dažniausiai kaip originalas pas daugelį automobilių "eina" FTE gamintojo dalys, bet kadangi TRW , SACHS ir kiti gamintojai negamina šios detalės , tai jie pakuoja FTE gamintojo dalis į savo firmines dėžutes .Todėl pasitaiko, kad pirkėjas to nežinodamas nemaloniai nustemba pirkdamas vieno gamintojo produkciją gauna kito gamintojo...

TA INFORMACIJA PAPRASTAI BŪNA PARAŠYTA ANT DETALĖS DĖŽUTĖS , BET DEJA TO NIEKAS NESKAITO

SUPAPRASTINUS VERTIMĄ-

VIDUJE AUKŠTOS KOKYBĖS PRODUKCIJA, PAGAMINTA ARBA ĮSIGYTA ( TO GAMINTOJO )

Apmaudu tai , kad automeistrai kabutėse tokių elementarių žinių nežinodami išdurnina savo klientą, atnešusį jiems tokią detalę

 

 

Kaip atsisakyti pirkimo- pardavimo sutarties ?

  Apie pirkimo-pardavimo sutarties atsisakymą Pirkėjas  praneša Autoplikis.lt  pateikdamas aiškų pareiškimą, kuriame išdėstytas jo sprendimas atsisakyti sutarties. Pranešimas dėl sutarties atsisakymo siunčiamas el. paštu info@autoplikis.lt. Gavęs Pirkėjo pranešimą, Autoplikis.lt nedelsdamas išsiunčia patvirtinimą apie pranešimo gavimą bei informuoja Pardavėją.

Prekės užsakymas pagal pavyzdį

 1. Jei prekės, pateiktos https://autoplikis.lt kataloge UAB „AUTOPLIKIS“ neturi savo sandėliuose ar prekių pasiūlymas pateiktas pagal atskirą užklausą, bei pirkėjas pageidauja prekes įsigyti - sutartis sudaroma remiantis CK 6.356 https://www.infolex.lt/ta/12755:str6.356
 2. Vartojimo pirkimo-pardavimo sutartis gali būti sudaryta pagal pirkėjui pardavėjo pasiūlytus daiktų pavyzdžius (prekių aprašymą, prekių katalogus, modelius ir t. t.).
 3. Jeigu įstatymai ar sutartis nenumato ko kita, tai sutartis pagal daiktų pavyzdžius laikoma sudaryta, kai Pardavėjas pristato daiktus į užsakyme nurodytą vietą.
 4. Pirkėjas iki daiktų perdavimo turi teisę atsisakyti sutarties pagal daiktų pavyzdžius. Tačiau šiuo atveju pirkėjas privalo atlyginti pardavėjo turėtas būtinas išlaidas, susijusias su sutarties vykdymu iki atsisakymo, jeigu sutartis nenumato ko kita.

 

KUO YPATINGI COMLINE GAMINTOJO STABDŽIŲ DISKAI ?

Visi žino, kad stabdžių kaladėlės Europoje privalo būti sertifikuotos pagal ECE R90 reikalavimus.

Tačiau nuo 2016m. taip pat ir stabdžių diskai turi turėti ECE R90 atitikties sertifikavimą.

Ši EU direktyva taikoma stabdžių diskams, kurie skirti automobiliams pagamintiems nuo 2012m.

COMLINE nuėjo dar toliau. Dauguma COMLINE diskų ir senesniems automobiliams yra sertifikuoti

pagal ECE R90 reikalavimus. Ką duoda šis sertifikavimas? Šis sertifikavimas garantuoja, kad stabdžių disko savybės

nesiskirs daugiau nei 8% nuo originalaus gamintojo (OE) produkto- saugumu ir stabdymo kokybe pasirūpinta!

Sertifikuoti diskai turi savo unikalų numerį, kuris matomas ant disko briaunos arba disko išnešimo.

KODĖL LABIAUSIAI VERTINAMI BŪTENT PERMATEX PRODUKTAI ?

Apie Permatex

PERMATEX savo veiklą pradėjo automobilizmo eros pradžioje, 1909 metais. O XXI amžiaus pradžioje PERMATEX tapo viena iš lyderių tarp įmonių, gaminančių cheminius produktus automobilių pramonei.
šiuo metu gaminama daugiau kaip 300 produktų, kurių daugelis yra sertifikuoti ir naudojami naujų automobilių gamyboje. Jie taip pat rekomenduojami naudoti firminiuose dilerių centruose remontuojant lengvuosius automobilius ir sunkvežimius.
Šiame kataloge jūs galite sužinoti apie visas PERMATEX prekių grupes ir jų naudojimą remontuojant automobilius, motociklus, o taip pat pramoninius įrenginius.
Daugelis vartotojų praktiškai įvertinę PERMATEX produktus, lieka ištikimi šiam prekiniam ženklui.
Visada ieškoma galimybių atsakyti į visus naujus pirkėjų poreikius gaminant profesionalius produktus. Atsakydama į laiko keliamus iššūkius, PERMATEX nuolat tobulina gaminamus produktus bei ieško naujų gaminių. Novatoriški cheminiai produktai skirti automobilių pramonei - nuo pat mokslinio sukūrimo, atliekant daugkartinius laboratorinius testus ir bandymus net esant ekstremalioms sąlygoms - tai firminis PERMATEX ženklas.
Konkurencija automobilių gamybos ir serviso sferoje metai iš metų tampa vis grėsmingesnė, nuolat reikalauja ieškoti naujų rentabilumo didinimo rezervų. Vienas iš sprendimo būdų - pasenusių komplektuojančių medžiagų pakeitimas naujais kokybiškesniais ir patikimais produktais. Kompanija PERMATEX tinkamai sutinka konkurentų iššūkius, savo užsakovus aprūpindama aukštos kokybės produkcija. PERMATEX - automobilių chemijos pramonės flagmanas, nesustoja ties pasiektais rezultatais, nuolat tobulina savo produkciją, diegia naujus inovacinius projektus. Pačios geriausios inžinierių - technologų idėjos pirmiausia įgyvendinamos eksperimentinėje gamyboje, po to daug kartų tikrinamos bandymo stenduose ir lenktyninėse trasose, ir tik po to pradedama masinė produkto gamyba, kuri kaskart tampa pirmaujančių technologijų elementu.

KOKS DIDŽIAUSAS SVORIS GALIMAS SIŪSTI PER AUTOBUSŲ SIUNTŲ SKYRIŲ

Siuntos per autobusų siuntų skyrių siunčiamos neviršijančios 10 kilogramų

Atsiskaitymo už prekes būdai

Autoplikis.lt galite atsiskaityti už prekes elektroniniu pavedimu naudojantis elektronine bankininkyste, banko pavedimu iš bet kurio banko padalinio arba grynaisiais pinigais mūsų parduotuvėje Chemijos g.19A , Kaune ir bankinėmis kortelėmis 

Elektroniniu pavedimu

Apmokėjimas naudojantis elektronine bankininkyste – tai išankstinis apmokėjimas pasinaudojant Jūsų naudojama elektroninės bankininkystės sistema. Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad mokėjimo paskirties laukelyje reikia nurodyti Jūsų užsakymo numerį.

Banko pavedimu

Pasirinkę šį atsiskaitymo būdą, perveskite pinigus į mūsų sąskaitą nuėję į Jūsų pasirinktą banką. Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad mokėjimo paskirties laukelyje reikia nurodyti Jūsų užsakymo numerį.

Grynaisiais pinigais atsiėmimo iš parduotuvės arba dalių pristatymo metu kurjeriui

Pasirinkę šį atsiskaitymo būdą, už prekes galėsite atsiskaityti grynaisiais pinigais atsiimant prekes parduotuvėje Kaune ( Chemijos g.19A ) arba DPD kurjerio prekių pristatymo metu.

(grynaisiais pinigais negalima atsiskaityti siuntas siunčiant į autobusų stotį).

Duomenų apsauga

Apie duomenų apsaugą prašome skaityti čia

Kodėl prašome kėbulo identifikacinio numerio (VIN) ?

Automobiliai, kurių pagrindiniai duomenys (markė, modelis, pagaminimo metai, variklio tūris ir t.t.) atrodo vienodi, gali skirtis tam tikromis detalėmis. Įvedus tikslų VIN numerį, Jūs visada būsite tikras, kad gausite detalę, kuri garantuotai tiks Jūsų automobiliui, be to sutaupysite laiko tiek sau, tiek mums - Jums reikės rinktis tik pagal gamintoją ir kainą, o ne iš keleto alternatyvų, iš kurių viena netiks Jūsų automobiliui

VIN - transporto priemonės identifikavimo (kėbulo) numeris (angl. Vehicle Identification Number). Jį galite rasti transporto priemonės registracijos pažymėjime. VIN sudaro 17 simbolių, pateikite visus jo simbolius.

Kaip sužinoti detalių kainas ir jas užsisakyti?

Tam Jums reikia užpildyti formą, esančią čia. Po užpildymo, mes Jums pasistengsime atsakyti kuo greičiau ( iki 1 darbo dienos ) su sąrašu detalių -  jų gamintojais bei kainomis. Išsirinkę prekes pagal kainas ir gamintojus, atrašykite į Jums siūstą laišką arba paskambinkite ir išvardinkite. Visą kontaktinę informaciją rasite čia.

Kokie yra galimi prekių užsisakymo būdai?

Galima el.paštu, telefonu, arba atvykti į mūsų ofisą. Visą kontaktinę informaciją rasite čia.

Esu iš Kauno, kokie yra prekių gavimo būdai?

Pirmas: Kaune, CHEMIJOS gatvė19 A . Kad būtų aiškiau, galite pasižiūrėti žemėlapyje. Atsiėmimas nemokamas.

Antras ; siuntimas oer siuntų tarnybą DPD  , siuntimo kainos čia http://autoplikis.lt/prekes/kategorija/443-svarbi-informacija/447-svarbi-informacija-siuntimo-kainos

 

Gyvenu ne Kaune, kaip galėčiau gauti užsakytas prekes?

DĖMESIO !

 • AKUMULIATORIŲ IR LANGŲ PLOVIMO SKYSČIŲ NESIUNČIAME
 • Į UŽSIENĮ SIUNTŲ NESIUNČIAME
 • SIUNČIAME TIK LIETUVOS RESPUBLIKOS RIBOSE
 • SIUNČIANT SIUNTAS Į SMILTYNĘ PER DPD SIUNTŲ TARNYBĄ  PRIE SIUNTIMO KAINOS PRISIDEDA 21 € , TODĖL REKOMENDUOJAM NAUDOTIS AUTOBUSŲ SIUNTŲ PASLAUGOMIS - TAI KAINUOS 5 €
 •  

 

1. Dalių siuntimą galite rinktis iš dviejų būdų.

1.1 Pirmas: per siuntų tarnybą DPD (pristatymas į rankas nuo pirmadienio iki penktadienio bet kuriuo Lietuvos adresu) .

1.2 DPD siuntas pristato darbo dienomis nuo 08,00 iki 17,00. Siuntų pristatymas konkrečiu nurodytu laiku arba šeštadieniais apmokestinamas papildomai nepriklausomai nuo siunčiamų prekių sumos ( standartinė kaina + 80 % siuntimo kainos  ) ir tik į  Vilnių, Kauną, Klaipėdą, Šiaulius, Panevėžį, Alytų, Marijampolę, Tauragę, Telšiius, Uteną.

Dėl tokio pristatymo prašome kreiptis iš anksto telefonu arba per e.paštą.

1.3 Siuntimo kainos darbo dienomis nuo 08,00 iki 17,00 -->

1.3.1  Siunčiamų dalių  siuntimo kaina - 5.00 € ( nepriklausomai nuo pasirinkto mokėjimo būdo  )

 -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

2. Jei pradinis siuntimo būdas buvo PRISTATYMAS Į RANKAS NURODYTU ADRESU  ir pirkėjas jį pakeitėte į pristatymą į DPD PICKUP ( paštomatą ) ir jei siuntos gabaritai viršys maksimalius išmatavimus ( ilgis 61 cm , aukštis 36 cm , plotis - 43 cm , svoris - 31,5 kg ) - siunta netilps į paštomatą , todėl ji be jokio perspėjimo bus grąžinta atgal siuntėjui . Siuntos gavėjas norėdamas gauti tą siuntą turės dar kartą susimokėti už siuntos siuntimą.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

3.  Ypatingai sunkūs siuntiniai ar dideli jų gabaritai, gali būti apmokestinami papildomai ( pvz. padangos , stabdžių diskai , duslintuvai )

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

4. Atsižvelgiant į pirkėjo prekių užsakymų - pirkimo istoriją pardavėjas gali užsakymą anuliuoti .

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Prekes gautumėte kitą dieną po apmokėjimo ( jei prekės tuo metu buvo pas mus vietoje ).

Prekes galima užsakyti darbo dienomis iki 16,30 val.

Jei užsakymas gaunamas penktadienį -

iki 16,30- valandos - siuntimas vykdomas tą pačią dieną ( jei prekės tuo metu yra vietoje )

nuo 16.30- valandos - siuntimas vykdomas sekančią darbo dieną ( pirmadienį )
Jei prekes reikėtų užsakinėti ,tai papildomai užtruks 1-2 d.d.

(Jei prekės būna užsakytos penktadienį ir mes turėdami ne visas prekes vietoje siuntų tarnybai DPD galim atiduoti jas tik pirmadienį, DPD jas pristato sekančią darbo dieną , nes savaitgaliais siuntų nepristato.)

Siuntimams į Smiltynę per DPD siuntų tarnybą taikomos kitos kainos-

prie siuntimo kainos prisideda 21 € , t.y. viso būtų 26 €

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

3. Antras: Per autobusų stoties siuntų skyrių. Prekės pristatomos tą pačią dieną po prekių apmokėjimo ( jei prekės tuo metu buvo pas mus vietoje ). Siunta atvažiuos į Jūsų miesto autobusų stoties siuntų skyrių, apie laiką būsite informuotas SMS žinute arba skambučiu.

3.1. Siunčiamų dalių  siuntimo kaina - 5.00 €

(Grynaisiais pinigais negalima atsiskaityti siuntas siunčiant į autobusų stotį).

3.3  Pastabos - Ypatingai sunkūs siuntiniai ar dideli jų gabaritai, gali būti apmokestinami papildomai ( pvz. padangos , stabdžių diskai , duslintuvai )

Kiekvienos siunkios ar negabaritinės siuntos papildomas apmokestinamas sprendžiamas individualiai.

3.4 Siuntos per autobusų siuntas siunčiamos iki 10 kilogramų

3.5 Akumuliatorių ir  langų plovimo skysčių nesiunčiame

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jeigu Jūs iš mūsų  gavote pranešimą, kad prekė Jums yra išsiųsta, tačiau pačios prekės numatytu laiku negaunate, prašome kreiptis į mus. Mes padėsime Jums ieškoti "pasiklydusios" prekės. Tačiau negalime prisiimti atsakomybės , jeigu prekė pasiklys dėl trečiųjų asmenų kaltės, ar dėl to, kad Jūs nurodėte netikslų ar nepilną savo adresą ar kitus duomenis.

Pervedant pinigus internetu - ar sumą už siuntimą reikia pervesti kartu, ar reikės atsiskaityti su kurjeriu?

Siuntimo išlaidos turi būti pervedamos kartu su bendra suma už detales.

Kokie mano duomenys reikalingi norint pasinaudot DPD siuntų tarnybos paslauga?

Vardas, pavardė, gatvės pavadinimas, namo numeris, miesto/gyvenvietės pavadinimas, laiptinės durų kodas (jei toks yra), telefono numeris

Pavyzdys:

Vardenis Pavardenis
Laisvės al. 102, Kaunas
Durų kodas: 547
+3706666666
Sąskaitos - faktūros gavimui išanksto praneškite faktūrai reikalingus duomenis.

Ar prekės yra grąžinamos?

Prekės grąžinamos dviejų savaičių laikotarpyje. Jeigu prekė buvo įmontuota į automobilį arba kokiu tai būdu prarado prekinę išvaizdą arba buvo užsakyta tiesiogiai iš gamintojo, ji atgal nepriimama. Prekes grąžinant nesant pardavėjo kaltės, jei dėl tam tikrų priežasčių pardavėjui tenka mokėti už grąžinamų prekių priėmimą (pvz., už kurjerių paslaugas ar autobusų siuntas ), prekių grąžinimo kaštai minusuojami iš pirkėjui grąžinamos pinigų sumos. Prekes būtina grąžinti nesugadintoje ir neišteptoje originalioje pakuotėje (pakuotės pažeidimas, būtinas įsigytam daiktui apžiūrėti, nelaikomas pakuotės sugadinimu). Elektros prekėms garantija nesuteikiama ir šios prekės atgal nepriimamos (pagal Lietuvos Respublikos daiktų grąžinimo ir keitimo taisykles; prekės kodas pagal Kombinuotąją prekių nomenklatūrą - 85.00). Jei nesate tikras, ar prekė tikrai tinkama Jūsų automobiliui, pasiskambinkite telefonu konsultacijai. Prekės yra parenkamos pagal automobilio identifikavimo numerį (VIN) arba katalogus.

 Daiktų keitimas ir grąžinimas

Pagal 6.362 straipsnį  Daiktų keitimas ir grąžinimas | Lietuvos Respublikos civilinis kodeksas. Šeštoji knyga. Prievolių teisė          https://www.infolex.lt/ta/12755:str6.362 

Straipsnio redakcija įsigalioja nuo: 2017-11-01

Teisės akto redakcija įsigalioja nuo: 2017-11-01

Teisės akto statusas: Galiojantis

1.Vartotojas kokybiškas prekes (išskyrus pagal specialius užsakymus ir pardavėjo atskirai nurodytas prekes), gali grąžinti per 14 (keturiolika) kalendorinių dienų nuo įsigijimo datos nurodytos įsigijimo dokumente.

2. Pirkėjas turi teisę per keturiolika dienų nuo ne maisto daiktų perdavimo jam, jeigu pardavėjas nėra nustatęs ilgesnio termino, pakeisti nusipirktus daiktus pirkimo ar kitoje pardavėjo nurodytoje vietoje analogiškais kitokių matmenų, formos, spalvos, modelio ar komplektiškumo daiktais. Jeigu keičiant daiktus susidaro kainų skirtumas, pirkėjas su pardavėju privalo atsiskaityti pagal perskaičiuotas kainas.

3. Jeigu pardavėjas neturi pakeitimui tinkamų daiktų, tai pirkėjas turi teisę per šio straipsnio 1 dalyje nustatytą terminą grąžinti daiktus pardavėjui ir atgauti už juos sumokėtą kainą. Pardavėjas turi grąžinti pirkėjui pastarojo sumokėtą kainą nedelsdamas, bet ne vėliau kaip per keturiolika dienų nuo daikto grąžinimo dienos.

KEISTA:

2016 12 08 įstatymu Nr. XIII-64 (nuo 2017 11 01)

(TAR, 2016, Nr. 2016-29145)

 

3. Pirkėjo reikalavimas pakeisti daiktus tenkinamas, jeigu daiktai nebuvo naudojami, nesugadinti, išsaugotos jų vartojamosios savybės bei nepraradę prekinės išvaizdos ir pirkėjas turi įrodymus, patvirtinančius, kad jis daiktus pirko iš to pardavėjo.

4. Daiktų keitimo ir grąžinimo tvarka, taip pat nekeičiamų ir negrąžinamų daiktų sąrašas nustatyti Mažmeninės prekybos taisyklėse.

KEISTA:

2013 12 19 įstatymu Nr. XII-700 (nuo 2014 06 13)

(TAR, 2014, Nr. 2014-00069)

INFOLEX PASTABA: vadovaujantis 2016 12 08 įstatymu Nr. XIII-64 (TAR, 2016, Nr. 2016-29145) nustatyta, kad 3.362 straipsnio 2 dalyje nustatytas keturiolikos dienų terminas taikomas po įstatymo Nr. XIII-64 įsigaliojimo (2017 11 01) sudarytoms vartojimo pirkimo-pardavimo sutartims.

17. Vartotojo reikalavimas pakeisti nusipirktą tinkamos kokybės prekę analogiškomis prekėmis arba grąžinti sumokėtus pinigus dėl Civilinio kodekso 6.362 straipsnyje nurodytų priežasčių gali būti tenkinamas tik tada, kai pardavėjas sutinka, įsigijus šias prekes:

17.14. elektros mašinas ir įrenginius, garso įrašymo ir atkūrimo bei televizijos vaizdo ir garso įrašymo ir atkūrimo aparatus (kodai pagal Kombinuotąją nomenklatūrą – 8501–8548);

https://www.e-tar.lt/portal/legalAct.html?documentId=712337a0164711e4afafe56485a7e49a

Vartotojas turi išsiųsti arba perduoti prekes pardavėjui.

Grąžinamas prekes supakuoti tinkamai -

Tinkama siuntos pakuotė yra tokia, kurios nepažeidus neįmanoma pasiekti ir sugadinti siuntos turinio. Pakuotė turi apsaugoti siuntos turinį nuo galimų pažeidimų transportavimo ir rūšiavimo metu. Taip pat pakuotė turi būti saugi, t.y. neturi kelti pavojaus aplinkai: žmonėms, kitoms siuntoms, įrenginiams ir pan. Tinkamas pakavimas užtikrina, kad Jūsų daiktai saugiai pasieks gavėją.

Tiesiogines prekės grąžinimo išlaidas padengia vartotojas.

Ar išrašote PVM sąskaitas faktūras?

Taip. Norėdami gauti PVM sąskaitą - faktūrą, išanksto praneškite faktūrai reikalingus duomenis.

Per kokį laikotarpį gausiu užsakytas prekes?

Jei esate iš Kauno, prekę turėtumėte gauti per vieną darbo dieną (ar net per keletą valandų, priklausomai nuo užsakymų kiekio ). Jei esate iš kito miesto, prekę gautumėte 12/24 valandų bėgyje ( su sąlyga , jei ta prekė yra pas mus vietoje ).

užsakymai priimami iki 16,30 val.

Jei Jūs iš mūsų gavote pranešimą, kad prekė Jums yra išsiųsta, tačiau pačios prekės numatytu laiku negaunate, prašome kreiptis į mus. Mes padėsime Jums ieškoti "pasiklydusios" prekės. Tačiau mes negalime prisiimti atsakomybės , jeigu prekė pasiklys dėl trečiųjų asmenų kaltės, ar dėl to, kad Jūs nurodėte netikslų ar nepilną savo adresą ar kitus duomenis.

Kokioms prekėms suteikiama raštiška garantija ? Akumuliatorių garantija ir jos sąlygos

Garantija išrašoma akumuliatoriams ir amortizatoriams.

Perkant akumuliatorių garantinis pasas turi būti pardavėjo pilnai užpildytas, jame turi būti nurodytas automobilis ir jo valst. numeris. Už tinkamą Garantinio paso užpildymą atsakingas akumuliatorių pardavėjas. Nesant pilnai užpildytam pasui, pretenzija vėliau gali būti nepriimta.

Pretenzija:

     Norima atkreipti dėmesį - akumuliatorius nuimamas ir pristatomas į garantinę patikrą kliento sąskaita. Jokių pristatymo, pakeitimo arba moralės išlaidų akumuliatorių importuotojai nekompensuoja. Nėra reikalo jiems sakyti, kad dėl akumuliatoriaus Jūs pavėlavote į darbą arba turėjote nuostolių. Pretenzijos pripažinimo metu pakeičiamas  tik pats akumuliatorius. Pakaitinio akumuliatoriaus suteikimas nėra privalomas.

Pakeitus prekę ar jos komplektuojamąją detalę per nustatytą kokybės garantijos terminą, tai naujai prekei ar naujai komplektuojamajai detalei lieka galioti tas pats kokybės garantijos talonas. Kokybės garantijos terminas papildomai nepratęsiamas.

GARANTIJOS SĄLYGOS

 • Akumuliatorių garantinis terminas 6 - 24- 36 ( priklausomai nuo akumuliatoriaus gamintojo ) mėn. nuo pardavimo dienos.
 • Taksi, motociklų, sniego rogių ir spec. tarnybų automobilių akumuliatoriams suteikiama 6 mėn. garantija.
 • Krovininių, žemės ūkio technikos mašinų, valčių akumuliatoriams (traukos akumuliatoriai) suteikiama 12 mėn. garantija.
 • Magistralinių vilkikų akumuliatoriams suteikiama 18 mėn. garantija.
 • Garantijos galioja visiems defektams, atsiradusiems dėl nekokybiškų medžiagų ar gamybos defektų.

Garantija negalioja, kai:

 • Akumuliatorius buvo naudojamas ar saugojamas nesilaikant naudojimo instrukcijos.
 • Automobilio elektros įranga blogai dirba ar neatitinka reikalavimų.
 • Srovės nutekėjimas, išjungus "degimą", didesnis kaip 0,1 A.
 • Automobilis buvo paliktas nenaudojamas su įjungta signalizacija (signalizacija akumuliatorių iškrauna per 5 -10 dienų).
 • Akumuliatorius buvo naudojamas be nuolatinės srovės įkrovėjo ar generatoriaus.
 • Akumuliatoriaus korpusas ar kiti elementai sulaužyti arba kitaip mechaniškai pažeisti. 
 • Akumuliatorius buvo naudojamas automobilyje ne pagal gamintojo rekomendacijas.
 • Garantija negalioja užšalusiems akumuliatoriams (iškrautas akumuliatorius gali užšalti prie - 10°C)
 • Garantija negalioja visiškai iškrautiems akumuliatoriams, kai įtampa yra mažiau kaip 10,5 V, o elektrolito tankis yra mažiau kaip 1,10 kg/l.
 • Perkamas vienas akumuliatorius automobiliui su 24 V elektros sistema.
 • Į akumuliatorių buvo pilamos bet kokios medžiagos išskyrus distiliuotą vandenį.
 • Akumuliatorius sprogo dėl išorinės ugnies arba kibirkšties (sprogimas įvyksta tik dėl išorinės kibirkšties arba ugnies). 
 • Akumuliatorius naudojamas patikimai nepritvirtintas. 

Esant pretenzijoms, techniniam elektros įrangos patikrinimui būtinai turi būti pristatytas automobilis, kuriame buvo įmontuotas sugedęs akumuliatorius. Jeigu negalima iš karto nustatyti nepatenkinamo akumuliatoriaus darbo priežasties, akumuliatorius paliekamas pardavėjui 5 darbo dienoms gedimui nustatyti. Duoti laikinam naudojimui kitą akumuliatorių pardavėjas neprivalo. Garantinis akumuliatorius pakeičiamas kitu nauju tokio pat ar analogiško tipo akumuliatoriumi, kuriam suteikiamas likęs neišnaudotas garantinis terminas. Esant kokioms nors pretenzijoms būtina pateikti šį taloną ir pirkimo dokumentą (kvitą, sąskaitą, čekį). Nepateikus galiojančio garantinio talono, garantinė apžiūra neatliekama ir pretenzija netenkinama.

NAUDOJIMO INSTRUKCIJA

1. Paruošimas

 • Akumuliatorius yra užpildytas rūgštimi, įkrautas, paruoštas naudojimui.
 • Rūgšties tankis 1.27± 0.01 kg/l, įtampa tarp gnybtų -12.5 V (6 V akumuliatoriams 6.2 - 6.4 V) esant+25°C.
 • Akumuliatoriaus pagaminimo data yra pažymėta ant akumuliatoriaus gnybto arba įspausta akumuliatoriaus korpuse. Norėdami sužinoti ką reiškia žymėjimai ant akumuliatoriaus korpuso ar gnybtų, klauskite pardavėjo.

2. Laikymas ir transportavimas

 • Laikyti sausoje ir vėsioje vietoje.
 • Akumuliatorių būtinai įkraukite, kai rūgšties tankis yra mažesnis už 1.21 kg/l, arba įtampa 12,4 V, 6 V akumuliatoriams – 6.2 V 
 • Laikykite akumuliatorius horizontaliai ir transportuodami padėkite taip, kad neapvirstų.
 • Apsauginį teigiamo poliaus dangtelį nuimkite, kai akumuliatorius įstatytas ir pritvirtintas automobilyje, ir tik prieš prijungiant akumuliatorių prie automobilio elektros sistemos. Nuo naujo akumuliatoriaus nuimtą apsauginį dangtelį uždėkite ant senojo akumuliatoriaus teigiamo poliaus.
 • Tokiu būdu apsaugosite akumuliatorių nuo atsitiktinio trumpo sujungimo.

3. Įtaisymas automobilyje

 • Jeigu automobilio ar papildomos elektros įrangos (audioaparatūra, signalizacija, ryšio priemonės) gamintojas nekelia specialių reikalavimų ar sąlygų, tai:

    - Išjungti variklį ir visus įrenginius naudojančius elektros energiją.
    - Naudodami metalinius įrankius, venkite trumpo sujungimo.
    - Pirmiausia atjunkite neigiamo poliaus gnybtą, po to teigiamo poliaus gnybtą.
    - Atsukite ir nuimkite akumuliatoriaus laikiklį.
    - Iškelkite seną akumuliatorių ir į jo vietą įstatykite naują.
    - Prisukite atgal akumuliatoriaus laikiklį ir priveržkite tiek, kad akumuliatorius neklibėtų ir tvirtai laikytųsi savo vietoje.
    - Nuo akumuliatoriaus polių ir laidų gnybtų nuvalykite švino oksidą ir nešvarumus, bei sutepkite tam skirtu tepalu (jeigu nežinote kokį tepalą naudoti, klauskite pas akumuliatorių pardavėją).
    - Pirmiausia prijunkite teigiamo poliaus gnybtą, po to neigiamo. Patikrinkite ar pakankamai priveržėte gnybtus.
    - Jeigu ant seno akumuliatoriaus yra papildomos dalys (poliaus dangtis, dujų rezervuaras, alkūnė, vamzdelis, laikikliai, kamšteliai ir pan.), tai nuimkite tas dalis nuo seno akumuliatoriaus ir jeigu reikia sumontuokite ant naujo.
    - Palikite bent vieną dujų angą atvirą (tai galioja ir senam akumuliatoriui).

4. Įkrovimas

    -Atjunkite ir išimkite akumuliatorių iš automobilio.
    - Neįkraudinėkite akumuliatoriaus gyvenamose patalpose ir arti galimų ugnies ir kibirkščių šaltinių.
    - Patalpos turi būti gerai vėdinamos; temperatūra ne žemesnė kaip +10°C.
    - Naudokite tik tam skirtus nuolatinės srovės įkrovėjus. Atidžiai perskaitykite įkrovėjo gamintojo rekomendacijas ir jų laikykitės.
    - Akumuliatoriaus teigiamą polių prijunkite prie įkrovėjo teigiamo išėjimo gnybto, o neigiamą polių - prie įkrovėjo neigiamo išėjimo gnybto.
    - Įkrovėją įjungti tik po to, kai prijungtas akumuliatorius, o išjungti baigus įkrovimą ir prieš atjungiant akumuliatorių.
    - Rekomenduotina įkrovimo srovė (amperais, A): 1/10 akumuliatoriaus talpumo (Ah).
    - Jeigu rūgšties temperatūra pakyla virš 55°C arba įtampa daugiau kaip 16.3 V, 6 V akumuliatoriams 8.1 V sumažinkite įkrovimo srovę.
    - Stipriai iškrautą akumuliatorių reikia įkraudinėti ne mažiau kaip 20 val. Nenustebkite, kartais prireikia ir dviejų parų.
    - Pilnai įkrauto akumuliatoriaus rūgšties tankis yra 1.27+ 0.01 kg/l, o įtampa tarp gnybtų – 12.6 V esant +25°C, o tik ką atjungus įkrovėją - 14-14,2 V, 6 V akumuliatoriams – 6.3 V
    - Akumuliatorius pilnai įkrautas, kai rūgšties tankis ir įkrovimo įtampa dvi valandas daugiau nekyla.
    - Patikrinkite elektrolito lygį ir, jeigu reikia, papildykite distiliuotu vandeniu. Niekada nepilkite rūgšties arba elektrolito. Elektrolitas supilamas gamykloje ir per visą akumuliatoriaus eksploatavimo laiką jo ,,pastiprinti’’ arba keisti nereikia. 

5. Priežiūra

 • Akumuliatorius turi būti švarus ir sausas.
 • Nuolat patikrinkite elektrolito lygį akumuliatoriaus sekcijose ir esant reikalui tik papildykite distiliuotu vandeniu (elektrolito lygis tikrinamas įkrautam akumuliatoriui). Elektrolito lygis turi būti 10 mm virš švino elementų bloko. Jeigu tenka dažnai ir dideliais kiekiais vandens papildyti akumuliatorių, tuomet patikrinkite generatoriaus įtampos relę.
 • Akumuliatoriaus įkrovimo automobilinę įranga turi gerai dirbti. Veikiant varikliui, įtampa ant prijungto akumuliatoriaus polių turi būti nuo 13.9V iki 14.4V, 6 V akumuliatoriams – nuo 6.9 V iki 7.2 V, 24 V sistemoms – nuo 27.6 V iki 28.8 V nepriklausomai nuo to ar įjungti papildomi elektros energijos vartotojai (ilgos/trumpos šviesos, stiklo apšildymas, ventiliatorius, kondicionierius, audioaparatūra ir t.t.) ar ne.
 • Eksploatuojant akumuliatorių sunkiomis sąlygomis (nuolat važinėjant mieste, naudojant žibintus ar daug elektros energiją vartojančius įrangos, esant dideliems karščiams ar šalčiams) būtina kas mėnesį patikrinti akumuliatoriaus stovį.- Nepalikite iškrauto akumuliatoriaus, kaip galima greičiau jį įkraukite. Dėl fizinių-cheminių akumuliatoriaus savybių, esant gilioms iškrovoms, prasideda aktyvios medžiagos, esančios švino plokštelėse, irimas. Sis procesas yra negrįžtamas, todėl iškrautas akumuliatorius greitai praranda talpumą ir galią.
 • Nenaudokite jokių papildomų chemikalų ar taip vadinamų pagerintojų.
 • Jeigu elektrolito tankis yra žemiau 1.21 kg/l arba įtampa mažesnė kaip 12.3 V, 6 V akumuliatoriams mažiau kaip 6.15 V būtinai įkraukite akumuliatorių.
 • Nepalikite neįkrauto akumuliatoriaus šaltyje. Akumuliatorius, kurio įtampa yra 12V, 6 V akumuliatoriui 6 V, elektrolito tankis 1.140 kg/l, užšąla prie - 15°C, dar labiau iškrautas akumuliatorius gali užšalti esant -10°C šalčio. Susidarę ledo kristalai suardo švino plokštelių aktyviąją masę.- Nepalikite nenaudojamo automobilio ilgiau kaip 15 dienų su įjungta signalizacija.
 • Nepalikite automobilio su įjungtais nereikalingais elektros energiją naudojančiais prietaisais. "Trumpos šviesos" pilnai įkrautą 55Ah talpos akumuliatorių iškraus per 4 - 6 valandas.

6. Pagalbinis užvedimas nuo kito automobilio akumuliatoriaus

 • Naudokite tik tam specialiai skirtus laidus.
 • Abiejų automobilių elektros sistema turi būti tos pačios įtampos.
 • Abiejų automobilių varikliai turi būti išjungti.
 • Vienu laidu sujunkite abiejų akumuliatorių teigiamus polius. Kito laido vieną galą prijunkite prie padedančio automobilio akumuliatoriaus neigiamo poliaus, o kitą galą prijunkite prie neužsivedančio automobilio kėbulo taip, kad liestųsi su pliku metalu ir kad prijungimo vieta būtų nutolusi nuo akumuliatoriaus. Vadovaukitės automobilio užvedimo instrukcija. Bandykite užvesti automobilį ne ilgiau kaip 15 sekundžių.
 • Atjunkite laidus atgaline tvarka.

7. Nenaudojamas akumuliatorius

 • Būtinai pilnai įkraukite akumuliatorių ir laikykite sausoje, vėsioje vietoje (esant oro temperatūrai apie 0°C savaiminis išsikrovimas praktiškai nevyksta). Jeigu nenaudojamą akumuliatorių paliekate automobilyje tai atjunkite neigiamą gnybtą.
 • Patikrinkite akumuliatoriaus stovį kas 6 mėnesius ir, jeigu reikia, papildomai įkraukite.

 

Paieška

 

 

 

14. Garantinis talonas turi būti pilnai ir tvarkingai užpildytas; esant taisymams ar pakeitimams garantinis talonas negalioja.

 

15. Užpildyti visi reikalaujami garantinio talono laukeliai

a. Akumuliatoriaus tipas.

b. Pardavimo data.

c. Garantijos terminas.

d. Automobilio modelis, markė, variklis, kuras.

e. Valstybinis numeris.

f.Sąsk. faktūros nr.

g. Parduotuvės adresas.

h. Pardavėjas

 

 

 

Kokiomis automobilių detalėmis prekiaujate?

Stengiamės pasiūlyti visas įmanomas dalis

pasirinkimas - nuo pigiausių kinietiškų iki originalių detalių

Kokių markių automobiliams galima įsigyti detales pas jus?

Prekiaujama daugumos automobilių markių detalėmis.

Ar prekiaujate ir pigiomis dalimis? Ar galima gauti pas jus ir originalių dalių ?

Mūsų parduodamų detalių asortimentas yra labai platus - nuo pačių pigiausių iki originalių.

originalių dalių užsakymas įvykdomas per 1-2 savaites .Originalios dalys užsakomos kiekvieną pirmadienį - antradienį.

Atsiimama ( praėjus užsakymo laikui ) nuo antradienio

Ar parduodamos dalys yra naujos?

Taip. Prekiaujame tik naujomis dalimis. Naudotomis dalimis neprekiaujame.

Kur pagamintos parduodamos prekės?

Prekės pagamintos ten, kur norodo gamintojas. Esant poreikiui, visada patiksliname prekių kilmę ir gamintoją.

Ar visos dalys yra vietoje?

Ne visos , kai kurias dalis reikia užsakyti. Jei dalių tuo metu nėra Kaune, užsakymo laikas trunka nuo 1 dienos iki kelių savaičių. Prieš užsakant dalis tiesiogiai iš gamintojo imamas užstatas.

Ar detalės yra pigesnės nei kitur ?

Mes visada stengiamės pateikti konkurencingas kainas bei platų prekių asortimentą. Visada siekiame, kad pirkėjas gautų  geriausią kokybę už palankią kainą.

Negalime teigti , kad VISOS prekės bus žemaiusia kaina, bet dedam visas pastangas , kad taip būtų.

Depozitinės prekės

Depozitinės prekės-

stabdžių suportai , pusašiai , oro srauto matuoklės , generatoriai , starteriai , kondicionieriaus kompresoriai , vairo stiprintuvo siurbliai , vairo kolonėlės.

Depozitas - perkant naują atiduodama sena detalė arba primokama tam tikra suma vietoj jos.

Depozitas nebus priimtas restauravimui , jeigu-

depozitas yra įtrūkęs arba skilęs

deformuotos kiaurymės

nulūžusios auselės

pažeisti sriegiai

prakiuręs korpusas

nepilna komplektacija

stipriai susidėvėjęs

 

Elektroninis ginčų sprendimas (EGS)

Europos Komisijos sukurta EGS platforma yra elektroninis įrankis, kurio pagalba vartotojai gali pateikti skundą verslininkui, kai prekės ar paslaugos yra įsigyjamos internetu. Pateiktas skundas bus perduotas į alternatyvaus ginčų sprendimo instituciją, kurią pasiūlys verslininkas.

Visų pirmą, vartotojas su raštišku skundu kreipiasi į verslininką tiesiogiai. Jei problemos išspręsti nepavyksta, vartotojas gali pateikti skundą per EGS platformą. EGS platforma išsiųs informaciją apie skundą verslininkui.

Daugiau informacijos: http://www.ecc.lt/lt/consumer_rights/esd/

EGS platforma: https://webgate.ec.europa.eu/odr