Prekyba automobilių dalimis mes užsiimame beveik 10 metų ir su kiekvienais metais mes tik augame.

Mūsų specializacija - automobilių dalys, eksploatacinės medžiagos, priedai ir aksesuarai. Mūsų ofisas yra Kaune, Chemijos g. 19A, tačiau prekes siunčiame visoje Lietuvoje ir ne tik.

Kuo mes išsiskiriame iš kitų? Visada stengiamės suteikti kaip įmanoma geriausią klientų aptarnavimą už mažiausią kainą. Padedame tinkamiausias prekes, pakonsultuojame, jei reikia - rekomenduojame autoservisus.

Mūsų glaustą prekių asortimentą galite rasti čia. Populiariausios prekės yra čia o didysis automobilių dalių katalogas (kur galima pačiam pasirinkti dalis pagal automobilį) rasite čia.

Nepavyko rasti dalies? Visada prašome kreiptis užpildant formą čia arba rašant į el.paštą info@autoplikis.lt arba kreipkitės telefonais: +3706 760 0757 arba +3706 138 8448.

Parenkame dalis pagal automobilio kėbulo numerį (VIN), todėl parinkimas vyksta daug greičiau ir tiksliau nei pagal katalogus.
Galime pasiūlyti ypač platų variklinių ir transmisinių alyvų pasirinkimą, tame tarpe ir originalias alyvas už labai patrauklias kainas.