Inovacija variklių alyvų srityje - technologija USVO®

Firma RAVENOL įveda variklių alyvų srityje naują technologiją, kurios pavadinimas Ultra-Stipraus Klampumo Alyva (iš angl. Ultra Strong Viscosity Oil, trumpinis USVO®). Ši technologija buvo išvystyta ir išbandyta mūsų partnerių besiverčiančių automobilių lenktynėmis, o šiuo metu ji yra įvedama ir standartiniams automobiliams.

Tai kas gi yra USVO® ir kaip ją galima vertinti lyginant su kitomis rinkoje jau esančiomis technologijomis?

Paprastai tariant, firmos RAVENOL technologija USVO® veikia toliau tobulinant jau esančias aukštos kokybės bazines alyvas. Visiškai sintetinė bazinė alyva USVO® firmos RAVENOL tai speciali aukštos kokybės poly-α-olefin (PAO) alyvų formulė su aukšto poliariškumo pagrindinėmis sudedamosiomis dalimis, kuri suteikia galimybę tolygiai ištirpinti alyvoje papildomas medžiagas nereikalaujanti jonizuotų nanodalelių paramos naudojamos mūsų konkurentų. Tai leido sukurti alyvą pasižyminčią ypač aukštu atsparumu denatūracijai,o tai reiškia, kad praktiškai per visą alyvos eksploatacijos laikotarpį tarp keitimų nepasireiškia joks klampumo praradimas. Lenktyninių automobilių firmos RAVENOL variklių alyvų atveju tai reiškia ženklų degalų skiedimo bei alyvos slėgio kritimo sumažėjimą net ekstremaliausiomis lenktynių sąlygomis.

Kitos PAO bazinių alyvų markės, nepaisant to, kad taip pat yra visiškai sintetinės, tačiau turi žemą poliariškumą. Tai reiškia, kad netirpsta gerai ir tolygiai alyvoje. Tai privedė prie to, kad kai kurie priedai, tokie kaip molibdenas iškrenta į nuosėdas arba sudaro sluoksnius, kurie gali užblokuoti alyvos kanalus arba sukelti krumpliaračių krumplių viršunėlių perkaitimą. Nanodalelių parama gali padėti šių problemų sprendime, tačiau jos neturi jokios įtakos denatūracijos greičio mažinimui, o tai reiškia, kad klampumo rodiklis nuolat mažės per atitinkamą eksploatacijos laikotarpį.

USVO® technologijos papildymui mūsų bazinės PAO alyvos turi labai platų temperatūros spektrą, o tai reiškia, kad RAVENOL firmos USVO® alyvos natūraliu būdu turi geresnį patvarumą aukštose temperatūrose, o unikali technologija padeda alyvai pasiekti visus taškus tam, kad variklis būtų tepamas kuo greičiau, užtikrindama puikias šaltojo paleidimo savybes. Trinties lygiai yra minimalizuoti, tai suteikia galimybę pagerinti našumą bei degalų taupymą, o alyvų mažas lakumas leidžia sumažinti jų nuostolius.  Ir dar, visiškai sintetinės bazinės alyvos USVO® produktuose turi išskirtinį atsparumą oksidacijai bei aukštesnį šilumos laidumą geresniam variklio aušinimui. Ir kaip tai yra mūsų CleanSynto® technologijos atveju, jos padeda variklių nuosėdų valyme, išlaikydamos švaresnį variklį, o tai pagerina jų darbą bei mažina kenksmingų teršalų emisijos lygį.

Taigi apibendrinant, technologija USVO® firmos RAVENOL veda prie našumo lygio didinimo, geresnės apsaugos nuo nusidėvėjimo , optimalios variklio švaros bei ženklaus alyvos keitimo laikotarpio pailgėjimo. Inovaciniai RAVENOL firmos produktai yra gaminami Vokietijoje ir jau yra pasiekiami parduotuvėse, su antspaudu USVO - registruotu prekės ženklu.

 

 

 

 

Cituota iš UAB ''INTERCARS ''