Žieminis-stiklu-ploviklis-dac-25-°c--svelnus-citrinos-kvapas--nesiunciama-per-siuntas-

ŠI PREKĖ NESIUNČIAMA PER SIUNTŲ TARNYBAS

Žieminis stiklų ploviklis DAC -25 °C (švelnus citrinos kvapas)

Gaivaus kvapo stiklų ploviklis yra skirtas automobilių stiklų valymui. Naujos formulės dėka jis ant stiklo sukuria nematomą plėvelę, nuo kurios tokie teršalai, kaip kelio purvas, druska ar vabzdžių liekanos, vėliau yra lengvai nuvalomi. Ploviklio sudėtyje nėra agresyvių mežiagų, todėl jis nekenkia chromuotoms, plastikinėms ar guminėms automobilio detalėms. Tinka naudoti tiek žiemą, tiek ir vasarą. Naudoti vadovaujantis automobilio naudojimo instrukcija. Pilti į automobilio stiklų plovimo indelį. Kristalizacijos pradžios temperatūra ne aukštesnė kaip -25 °C.

• Apsaugo nuo kalkėjimo
• Tinka vėduokliniams purkštukams
• Puikiai valo kelio nešvarumus
• Šalina vabzdžių liekanas

ATSARGIAI! Degūs skystis ir garai. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Laikyti atokiau nuo šilumos šaltinių, karštų paviršių, žiežirbų, atviros liepsnos ar kitų degimo šaltinių. Nerūkyti. Gaisro atveju: gesinimui naudoti smėlį. Laikyti gerai vėdinamoje vietoje. Laikyti vėsioje vietoje. Turinį ir talpyklą šalinti pagal vietinius ar regioninius reikalavimus.

Sudėtyje yra mažiau kaip 0,2% anijonių ir nejoninių aktyviųjų paviršiaus medžiagų, kvėpiklių (limone, citral).

Tinka naudoti neribotą laiką.

Gamintojas: Danushis Chemicals, Lietuva

Prieš užsakydami detalę įsitikinkite ar ji bus tinkama jūsų automobiliui. Jei abejojate dėl pasirinkimo, prašome kreiptis į pardavimo konsultantą dėl patikslinimo.

Kaina: 4.80€