Indikatorius TYC 12-0082-01-9
| montavimo vieta | kairė priekis |
|---|---|
| spalva | balta |
| lemputės tipas | H21W |
| registracijos tipas | Sertifikuota ECE |
| papildomas gaminys / papildoma informacija | be lemputės laikiklio |
Rasta 52 prekės(-ių).
Rikiuoti pagal:
Rikiuoti pagal:
Filtruoti pagal
| montavimo vieta | kairė priekis |
|---|---|
| spalva | balta |
| lemputės tipas | H21W |
| registracijos tipas | Sertifikuota ECE |
| papildomas gaminys / papildoma informacija | be lemputės laikiklio |
| įtampa [V] | 12 |
|---|---|
| Nustatyta galia [W] | 5 |
| lemputės tipas | W5W |
| Kaitinamosios lempos cokolinė konstrukcija | W2.1x9.5d |
| montavimo vieta | išor. |
| montavimo vieta | vidinis |
| Svoris [kg] | 0,001 |
| montavimo vieta | kairė |
|---|---|
| paviršius | gruntuotas |
| išorinis / vidinis veidrodėlis | visas veidrodis |
| išorinis / vidinis veidrodėlis | išgaubta |
| išorinis / vidinis veidrodėlis | elektrinių veidrodėlių reguliavimui |
| išorinis / vidinis veidrodėlis | šildomas |
| šviesos funkcija | su įspėjamuoju švyturėliu |
| Jungčių skaičius | 1 |
| panaudotų kontaktų skaičius | 6 |
| porinis gaminio numeris | 5841808 |
| kokybė | Hagus |
| Kištukinių kontaktų skaičius | 16 |
| SVHC | SVHC nėra! |
| montavimo vieta | dešinė |
|---|---|
| paviršius | gruntuotas |
| išorinis / vidinis veidrodėlis | visas veidrodis |
| išorinis / vidinis veidrodėlis | išgaubta |
| išorinis / vidinis veidrodėlis | elektrinių veidrodėlių reguliavimui |
| išorinis / vidinis veidrodėlis | šildomas |
| šviesos funkcija | su įspėjamuoju švyturėliu |
| Jungčių skaičius | 1 |
| panaudotų kontaktų skaičius | 6 |
| porinis gaminio numeris | 5841807 |
| kokybė | Hagus |
| Kištukinių kontaktų skaičius | 16 |
| SVHC | SVHC nėra! |
| montavimo vieta | kairė |
|---|---|
| paviršius | gruntuotas |
| išorinis / vidinis veidrodėlis | visas veidrodis |
| išorinis / vidinis veidrodėlis | išgaubta |
| išorinis / vidinis veidrodėlis | elektrinių veidrodėlių reguliavimui |
| išorinis / vidinis veidrodėlis | elektr. sulankstoma |
| išorinis / vidinis veidrodėlis | šildomas |
| šviesos funkcija | su įspėjamuoju švyturėliu |
| šviesos paskirstymas | paviršiaus apšvietimas |
| Jungčių skaičius | 1 |
| panaudotų kontaktų skaičius | 9 |
| porinis gaminio numeris | 5841818 |
| kokybė | Hagus |
| Kištukinių kontaktų skaičius | 16 |
| SVHC | SVHC nėra! |
| montavimo vieta | dešinė |
|---|---|
| paviršius | gruntuotas |
| išorinis / vidinis veidrodėlis | visas veidrodis |
| išorinis / vidinis veidrodėlis | išgaubta |
| išorinis / vidinis veidrodėlis | elektrinių veidrodėlių reguliavimui |
| išorinis / vidinis veidrodėlis | elektr. sulankstoma |
| išorinis / vidinis veidrodėlis | šildomas |
| šviesos funkcija | su įspėjamuoju švyturėliu |
| šviesos paskirstymas | paviršiaus apšvietimas |
| Jungčių skaičius | 1 |
| panaudotų kontaktų skaičius | 9 |
| porinis gaminio numeris | 5841817 |
| kokybė | Hagus |
| Kištukinių kontaktų skaičius | 16 |
| SVHC | SVHC nėra! |
| montavimo vieta | kairė priekis |
|---|---|
| spalva | balta |
| papildomas gaminys / papildoma informacija | su lemputės laikikliu |
| porinis gaminio numeris | 5841906 |
| SVHC | SVHC nėra! |
| montavimo vieta | dešinė priekis |
|---|---|
| spalva | balta |
| papildomas gaminys / papildoma informacija | su lemputės laikikliu |
| porinis gaminio numeris | 5841905 |
| SVHC | SVHC nėra! |
| montavimo vieta | dešinė priekis |
|---|---|
| spalva | balta |
| lemputės tipas | H21W |
| registracijos tipas | Sertifikuota ECE |
| papildomas gaminys / papildoma informacija | be lemputės laikiklio |
| montavimo vieta | dešinė |
|---|---|
| šviesos funkcija | su įspėjamuoju švyturėliu |
| registracijos tipas | Sertifikuota ECE |
| paviršius | gruntuotas |
| išorinis / vidinis veidrodėlis | elektrinių veidrodėlių reguliavimui |
| išorinis / vidinis veidrodėlis | išgaubta |
| išorinis / vidinis veidrodėlis | šildomas |
| montavimo vieta | kairė |
|---|---|
| šviesos funkcija | su įspėjamuoju švyturėliu |
| registracijos tipas | Sertifikuota ECE |
| paviršius | gruntuotas |
| išorinis / vidinis veidrodėlis | elektrinių veidrodėlių reguliavimui |
| išorinis / vidinis veidrodėlis | išgaubta |
| išorinis / vidinis veidrodėlis | šildomas |
| kokybė | WP |
|---|---|
| montavimo vieta | kairė priekis |
| kokybė | WP |
|---|---|
| montavimo vieta | dešinė priekis |
| montavimo vieta | dešinė priekis |
|---|---|
| spalva | skaidrus |
| lemputės tipas | LED |
| montavimo vieta | kairė priekis |
|---|---|
| spalva | skaidrus |
| lemputės tipas | LED |
| registracijos tipas | Sertifikuota ECE |
| transporto priemonės įranga | transporto priem. be laikino apšvietimo prie namų |
| montavimo vieta | dešinė priekis |
|---|---|
| spalva | skaidrus |
| lemputės tipas | LED |
| registracijos tipas | Sertifikuota ECE |
| transporto priemonės įranga | transporto priem. su laikino apšvietimo prie namų sistema |
| montavimo vieta | kairė priekis |
|---|---|
| spalva | skaidrus |
| lemputės tipas | LED |
| registracijos tipas | Sertifikuota ECE |
| transporto priemonės įranga | transporto priem. su laikino apšvietimo prie namų sistema |
| montavimo vieta | dešinė |
|---|---|
| spalva | oranžinė |
| lemputės tipas | H21W |
| vairuotojo padėtis | vairas kairėje |
| papildomas gaminys / papildoma informacija | su lemputės laikikliu |
| montavimo vieta | kairė |
|---|---|
| lemputės tipas | H21W |
| vairuotojo padėtis | vairas kairėje |
| papildomas gaminys / papildoma informacija | su lemputės laikikliu |
| lęšių spalva | balta |
| montavimo vieta | dešinė |
|---|---|
| lemputės tipas | H21W |
| vairuotojo padėtis | vairas kairėje |
| papildomas gaminys / papildoma informacija | su lemputės laikikliu |
| lęšių spalva | balta |
check_circle
check_circle