Valdymo blokas, žibintai MAGNETI MARELLI 711307329386
| montavimo vieta | kairė |
|---|---|
| montavimo vieta | dešinė |
| įtampa [V] | 12 |
| šviesos forma | ksenonas |
| kokybė | O.E. (Original) |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | valdymo bloko perprogramavimas nereikalingas |
Rasta 20 prekės(-ių).
Rikiuoti pagal:
Rikiuoti pagal:
Filtruoti pagal
| montavimo vieta | kairė |
|---|---|
| montavimo vieta | dešinė |
| įtampa [V] | 12 |
| šviesos forma | ksenonas |
| kokybė | O.E. (Original) |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | valdymo bloko perprogramavimas nereikalingas |
| montavimo vieta | kairė ir dešinė |
|---|---|
| lemputės tipas | D4S (dujų išlydžio lemputė) |
| lemputės tipas | D3S (dujų išlydžio lemputė) |
| lemputės tipas | D3R(dujų išlydžio lemputė) |
| lemputės tipas | D4R(dujų išlydžio lemputė) |
| šviesos forma | ksenonas |
| Kvalifikuoti darbuotojai turi atlikti montavimą/išmontavimą | |
| registracijos tipas | skirta naudoti tik bekelėje |
| montavimo vieta | kairė ir dešinė |
|---|---|
| lemputės tipas | D4S (dujų išlydžio lemputė) |
| lemputės tipas | D3S (dujų išlydžio lemputė) |
| lemputės tipas | D3R(dujų išlydžio lemputė) |
| lemputės tipas | D4R(dujų išlydžio lemputė) |
| šviesos forma | ksenonas |
| Kvalifikuoti darbuotojai turi atlikti montavimą/išmontavimą | |
| OE numeriui | 8K0941597E |
| registracijos tipas | skirta naudoti tik bekelėje |
| montavimo vieta | kairė |
|---|---|
| montavimo vieta | dešinė |
| garantija | 3 metų garantija |
| Svoris [kg] | 0,16 |
| be ECE/ABE patvirtinimo | |
| Būtina palyginti senąją ir naująją dalis (visų pirma OE Nr.) |
| gamyklinis numeris | EPX-AU-026 |
|---|---|
| montavimo vieta | kairė |
| montavimo vieta | dešinė |
| OE numeriui | 7L6941329A |
| šviesos funkcija | su nukreip. žibintu |
|---|---|
| Kištukinių kontaktų skaičius (1 kištukas) | 24 |
| Patikrinti OE Nr. |
|---|
| montavimo vieta | priekis |
|---|---|
| transporto priemonės įranga | Transporto priemonėms su važiavimo režimo programiniu reguli |
| transporto priemonės įranga | transporto priemonės su multifunkcionaliu vairu |
| transporto priemonės įranga | transporto priemonėms su vidaus kompiuteriu |
| rekomenduojamo priedo gaminio numeris | V99-84-0026 |
|---|---|
| rekomenduojamo priedo gaminio numeris | V99-84-0031 |
| montavimo vieta | kairė ir dešinė |
| šviesos forma | ksenonas |
| Svoris [kg] | 0,151 |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Valdymo priet. / prog. įranga turi būti parengta /atnaujinta |
| Kvalifikuoti darbuotojai turi atlikti montavimą/išmontavimą |
| montavimo vieta | kairė ir dešinė |
|---|---|
| lemputės tipas | D3S (dujų išlydžio lemputė) |
| transporto priemonės įranga | transporto priemonėms su æXenonæ žibintais |
| papildomas gaminys / papildoma informacija | su laikikliu |
| papildomas gaminys / papildoma informacija | su lempute |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | su varžtais |
| montavimo vieta | montuojamas tik vienoje pusėje |
| montavimo vieta | kairė ir dešinė |
|---|---|
| lemputės tipas | D3S (dujų išlydžio lemputė) |
| transporto priemonės įranga | transporto priemonėms su æXenonæ žibintais |
| papildomas gaminys / papildoma informacija | su laikikliu |
| papildomas gaminys / papildoma informacija | su lempute |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | su varžtais |
| montavimo vieta | kairė |
|---|---|
| montavimo vieta | dešinė |
| Svoris [kg] | 0,117 |
|---|
| montavimo vieta | kairė ir dešinė |
|---|---|
| šviesos forma | ksenonas |
| transporto priemonės įranga | transporto priemonėms su æXenonæ žibintais |
| Kištukinių kontaktų skaičius | 7 |
| angų skaičius | 2 |
| OE numeriui | 7L6941329A |
|---|
| OE numeriui | 7L6941329A |
|---|
| montavimo vieta | kairė |
|---|---|
| montavimo vieta | dešinė |
| įtampa [V] | 12 |
| šviesos forma | ksenonas |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | valdymo bloko perprogramavimas nereikalingas |
| šviesos forma | biksenonai |
|---|---|
| Kištukinių kontaktų skaičius | 7 |
| montavimo vieta | kairė ir dešinė |
| gamyklinis numeris | EPX-AU-015 |
check_circle
check_circle