Lemputė, indikatorius PHILIPS 12071B2
| lemputės tipas | WY21W |
|---|---|
| įtampa [V] | 12 |
| Nustatyta galia [W] | 21 |
| lemputės spalva | geltona |
| lemputės tipas | Stiklinio cokolio lemputė |
| Kaitinamosios lempos cokolinė konstrukcija | WX3x16d |
Rasta 26 prekės(-ių).
Rikiuoti pagal:
Subkategorijos:
Rikiuoti pagal:
Filtruoti pagal
| lemputės tipas | WY21W |
|---|---|
| įtampa [V] | 12 |
| Nustatyta galia [W] | 21 |
| lemputės spalva | geltona |
| lemputės tipas | Stiklinio cokolio lemputė |
| Kaitinamosios lempos cokolinė konstrukcija | WX3x16d |
| lemputės tipas | WY21W |
|---|---|
| įtampa [V] | 12 |
| Nustatyta galia [W] | 21 |
| lemputės spalva | geltona |
| lemputės tipas | Stiklinio cokolio lemputė |
| Kaitinamosios lempos cokolinė konstrukcija | WX3x16d |
| lemputės tipas | WY21W |
|---|---|
| įtampa [V] | 12 |
| Nustatyta galia [W] | 21 |
| Kaitinamosios lempos cokolinė konstrukcija | WX3x16d |
| montavimo vieta | kairė ir dešinė |
|---|---|
| šviesos forma | LED |
| SVHC | SVHC nėra! |
| gamintojo apribojimas | VAG |
|---|---|
| kabelio ilgis [mm] | 200 |
| Kištukinių kontaktų skaičius | 3 |
| lizdo plotis [mm] | 1,6 |
| kabelio skrespjūvis [mm²] | 0,75 |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | su kaiščiu |
| papildomas gaminys / papildoma informacija | su tarpikliais / sandarikliais |
| Žarnos izoliacinė medžiaga | silikonas |
| temperatūros riba nuo [°C] | −25 |
| Temperatūros sritis iki [°C] | +140 |
| jungties korpuso tipas | jungties korpusas |
| SVHC | SVHC nėra! |
| užsakyti atskirai | |
|---|---|
| įtampa [V] | 1 |
| Nustatyta galia [W] | 1 |
| Kaitinamosios lempos cokolinė konstrukcija | sumontuota stacionariai / nekeičiama |
| montavimo vieta | centras |
|---|---|
| kokybė | A1 |
| lemputės tipas | LED |
| papildomas gaminys / papildoma informacija | su lemputės laikikliu |
| gamintojo apribojimas | Olsa |
| montavimo vieta | kairė |
|---|---|
| kokybė | A1 |
| lemputės tipas | LED |
| papildomas gaminys / papildoma informacija | su lemputės laikikliu |
| gamintojo apribojimas | Olsa |
| montavimo vieta | dešinė |
|---|---|
| kokybė | A1 |
| lemputės tipas | LED |
| papildomas gaminys / papildoma informacija | su lemputės laikikliu |
| gamintojo apribojimas | Olsa |
| montavimo vieta | kairė |
|---|---|
| kokybė | A1 |
| šviesos forma | LED |
| gamintojo apribojimas | Olsa |
| montavimo vieta | dešinė |
|---|---|
| kokybė | A1 |
| šviesos forma | LED |
| gamintojo apribojimas | Olsa |
| montavimo vieta | centras |
|---|---|
| kokybė | A1 |
| šviesos forma | LED |
| gamintojo apribojimas | Olsa |
| montavimo vieta | centras |
|---|---|
| lęšių spalva | raudona |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | su E kokybės sandarikliu |
| papildomas gaminys / papildoma informacija | su lemputės laikikliu |
| lemputės tipas | LED |
| lemputės tipas | WY21W |
|---|---|
| įtampa [V] | 12 |
| Nustatyta galia [W] | 21 |
| lemputės tipas | Stiklinio cokolio lemputė |
| kiekis | 10 |
| Kaitinamosios lempos cokolinė konstrukcija | W3x16d |
| užsakyti atskirai | |
|---|---|
| lemputės tipas | LED |
| įtampa [V] | 1 |
| Nustatyta galia [W] | 1 |
| Kaitinamosios lempos cokolinė konstrukcija | sumontuota stacionariai / nekeičiama |
| įtampa [V] | 12 |
|---|---|
| Nustatyta galia [W] | 1 |
| lemputės tipas | LED |
| kiekis | 1 |
| versija | Single Box |
| versija | Upgrade |
| Kaitinamosios lempos cokolinė konstrukcija | sumontuota stacionariai / nekeičiama |
| įtampa [V] | 12 |
|---|---|
| Nustatyta galia [W] | 1 |
| kiekis | 1 |
| versija | Single Box |
| versija | Upgrade |
| Kaitinamosios lempos cokolinė konstrukcija | sumontuota stacionariai / nekeičiama |
| įtampa [V] | 12 |
|---|---|
| Nustatyta galia [W] | 1 |
| lemputės tipas | LED |
| kiekis | 1 |
| versija | Single Box |
| versija | Upgrade |
| Kaitinamosios lempos cokolinė konstrukcija | sumontuota stacionariai / nekeičiama |
| įtampa [V] | 12 |
|---|---|
| Nustatyta galia [W] | 1 |
| lemputės tipas | LED |
| kiekis | 1 |
| versija | Single Box |
| versija | Upgrade |
| Kaitinamosios lempos cokolinė konstrukcija | sumontuota stacionariai / nekeičiama |
| įtampa [V] | 12 |
|---|---|
| Nustatyta galia [W] | 1 |
| lemputės tipas | LED |
| kiekis | 1 |
| versija | Single Box |
| versija | Upgrade |
| Kaitinamosios lempos cokolinė konstrukcija | sumontuota stacionariai / nekeičiama |
check_circle
check_circle