Lemputė, indikatorius BOSCH 1 987 301 018
| įtampa [V] | 12 |
|---|---|
| Nustatyta galia [W] | 21 |
| lemputės tipas | PY21W |
| Kaitinamosios lempos cokolinė konstrukcija | BAU15s |
Rasta 32 prekės(-ių).
Rikiuoti pagal:
Subkategorijos:
Rikiuoti pagal:
Filtruoti pagal
| įtampa [V] | 12 |
|---|---|
| Nustatyta galia [W] | 21 |
| lemputės tipas | PY21W |
| Kaitinamosios lempos cokolinė konstrukcija | BAU15s |
| įtampa [V] | 12 |
|---|---|
| Nustatyta galia [W] | 21 |
| lemputės tipas | PY21W |
| Kaitinamosios lempos cokolinė konstrukcija | BAU15s |
| įtampa [V] | 12 |
|---|---|
| Nustatyta galia [W] | 21 |
| lemputės tipas | PY21W |
| Kaitinamosios lempos cokolinė konstrukcija | BAU15s |
| įtampa [V] | 12 |
|---|---|
| Nustatyta galia [W] | 21 |
| lemputės tipas | H21W |
| Kaitinamosios lempos cokolinė konstrukcija | BAY9s |
| lemputės tipas | H21W |
|---|---|
| įtampa [V] | 12 |
| Nustatyta galia [W] | 21 |
| lemputės tipas | Miniatiūrinė halogeninė lemputė |
| Kaitinamosios lempos cokolinė konstrukcija | BAY9s |
| lemputės tipas | PY21W |
|---|---|
| įtampa [V] | 12 |
| Nustatyta galia [W] | 21 |
| lemputės spalva | geltona |
| lemputės tipas | Rutulinė lempa |
| Kaitinamosios lempos cokolinė konstrukcija | BAU15s |
| lemputės tipas | PY21W |
|---|---|
| įtampa [V] | 12 |
| Nustatyta galia [W] | 21 |
| lemputės spalva | geltona |
| lemputės tipas | Rutulinė lempa |
| Kaitinamosios lempos cokolinė konstrukcija | BAU15s |
| lemputės tipas | PY21W |
|---|---|
| įtampa [V] | 12 |
| Nustatyta galia [W] | 21 |
| lemputės spalva | sidabrinė |
| lemputės tipas | Rutulinė lempa |
| Kaitinamosios lempos cokolinė konstrukcija | BAU15s |
| montavimo vieta | dešinė |
|---|---|
| kokybė | ALKAR |
| vairuotojo padėtis | Kairės / dešinės pusės eismui |
| išorinis / vidinis veidrodėlis | su periferiniu apšvietimu |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | su dangteliu |
| montavimo vieta | dešinė |
|---|---|
| kokybė | ALKAR |
| vairuotojo padėtis | Kairės / dešinės pusės eismui |
| lemputės tipas | PY21W |
|---|---|
| įtampa [V] | 12 |
| Nustatyta galia [W] | 21 |
| Kaitinamosios lempos cokolinė konstrukcija | BAU15s |
| lemputės tipas | PY21W |
|---|---|
| įtampa [V] | 12 |
| Nustatyta galia [W] | 21 |
| pakuotės tipas | pakuotė |
| Kaitinamosios lempos cokolinė konstrukcija | BAU15s |
| įtampa [V] | 12 |
|---|---|
| Nustatyta galia [W] | 1 |
| Kaitinamosios lempos cokolinė konstrukcija | BAU15s |
| įtampa [V] | 12 |
|---|---|
| Nustatyta galia [W] | 21 |
| lemputės tipas | PY21W |
| Kaitinamosios lempos cokolinė konstrukcija | BAU15s |
| lemputės tipas | H21W |
|---|---|
| įtampa [V] | 12 |
| Nustatyta galia [W] | 21 |
| lemputės tipas | Miniatiūrinė halogeninė lemputė |
| Kaitinamosios lempos cokolinė konstrukcija | BAY9s |
| lemputės tipas | PY21W |
|---|---|
| įtampa [V] | 12 |
| Nustatyta galia [W] | 21 |
| lemputės spalva | geltona |
| lemputės tipas | Rutulinė lempa |
| Kaitinamosios lempos cokolinė konstrukcija | BAU15s |
| užsakyti atskirai | |
|---|---|
| įtampa [V] | 1 |
| Nustatyta galia [W] | 1 |
| Kaitinamosios lempos cokolinė konstrukcija | sumontuota stacionariai / nekeičiama |
| montavimo vieta | kairė priekis |
|---|---|
| kokybė | WP |
| šviesos funkcija | su dieną naudojamu žibintu |
| papildomas gaminys / papildoma informacija | be lemputės laikiklio |
| montavimo vieta | dešinė priekis |
|---|---|
| kokybė | WP |
| šviesos funkcija | su dieną naudojamu žibintu |
| papildomas gaminys / papildoma informacija | be lemputės laikiklio |
| kokybė | WP |
|---|---|
| montavimo vieta | kairė |
| montavimo vieta | išorinis veidrodėlis |
| lemputės tipas | LED |
check_circle
check_circle