Slėgio keitiklis, turboįkrova PIERBURG 7.00868.02.0
| darbinis režimas | elektr.-pneumat. |
|---|---|
| įtampa [V] | 12 |
Rasta 68 prekės(-ių).
Rikiuoti pagal:
Rikiuoti pagal:
Filtruoti pagal
| darbinis režimas | elektr.-pneumat. |
|---|---|
| įtampa [V] | 12 |
| tik kartu su | 70-41369-00 |
|---|
| tik kartu su | 70-41369-00 |
|---|
| papildomas gaminys / papildoma informacija | su tarpikliais / sandarikliais |
|---|---|
| OE numeriui | 03L 253 010 G |
| OE numeriui | 03L 253 019 P |
| OE numeriui | 03L 253 056 F |
| OE numeriui | 03L 253 056 G |
| OE numeriui | 03L 253 056 S |
| OE numeriui | 03L 253 056 T |
| OE numeriui | 5440970-0002 |
| OE numeriui | 5440970-0007 |
| OE numeriui | 5440970-0021 |
| OE numeriui | 5440980-0002 |
| OE numeriui | 5440980-0007 |
| OE numeriui | 5440980-0021 |
| OE numeriui | 5440988-0002 |
| OE numeriui | 5440988-0007 |
| OE numeriui | 5440988-0021 |
| OE numeriui | 5440990-0002 |
| OE numeriui | 5440990-0007 |
| OE numeriui | 5440990-0021 |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | su varžtais |
| papildomas gaminys / papildoma informacija | su tarpikliais / sandarikliais |
|---|---|
| OE numeriui | 03L 253 010 |
| OE numeriui | 03L 253 010 D |
| OE numeriui | 03L 253 016 F |
| OE numeriui | 03L 253 016 G |
| OE numeriui | 03L 253 016 K |
| OE numeriui | 03L 253 019 C |
| OE numeriui | 03L 253 019 J |
| OE numeriui | 03L 253 019 K |
| OE numeriui | 03L 253 019 M |
| OE numeriui | 03L 253 019 T |
| OE numeriui | 03L 253 056 |
| OE numeriui | 03L 253 056 A |
| OE numeriui | 03L 253 056 C |
| OE numeriui | 5303970-0129 |
| OE numeriui | 5303970-0132 |
| OE numeriui | 5303970-0137 |
| OE numeriui | 5303970-0139 |
| OE numeriui | 5303970-0205 |
| OE numeriui | 5303970-0207 |
| OE numeriui | 5303980-0129 |
| OE numeriui | 5303980-0132 |
| OE numeriui | 5303980-0137 |
| OE numeriui | 5303980-0139 |
| OE numeriui | 5303980-0205 |
| OE numeriui | 5303980-0207 |
| OE numeriui | 5303988-0129 |
| OE numeriui | 5303988-0132 |
| OE numeriui | 5303988-0137 |
| OE numeriui | 5303988-0139 |
| OE numeriui | 5303988-0205 |
| OE numeriui | 5303988-0207 |
| OE numeriui | 5303990-0129 |
| OE numeriui | 5303990-0132 |
| OE numeriui | 5303990-0137 |
| OE numeriui | 5303990-0139 |
| OE numeriui | 5303990-0205 |
| OE numeriui | 5303990-0207 |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | su varžtais |
| įtampa [V] | 12 |
|---|---|
| Jungčių skaičius | 2 |
| Svoris [kg] | 0,189 |
| įtampa [V] | 12 |
|---|---|
| Jungčių skaičius | 2 |
| darbinis režimas | elektr.-pneumat. |
| Svoris [kg] | 0,24 |
| Jungčių skaičius | 3 |
|---|---|
| Jungčių skaičius | 2 |
| darbinis režimas | elektr.-pneumat. |
| Svoris [kg] | 0,2 |
| storis [mm] | 73 |
|---|---|
| medžiaga | plienas |
| Svoris [kg] | 0,008 |
| darbinis režimas | pneumatinis |
|---|---|
| įkrovimo tipas | išmetimo turbokompresorius |
| aušinimo tipas | aušinama alyva |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | su išmetimo kolektoriumi |
| įkrovimo tipas | su linijiniu padėties jutikliu (LPJ) |
| papildomas gaminys / papildoma informacija | su tarpikliais / sandarikliais |
| darbinis režimas | pneumatinis |
|---|---|
| įkrovimo tipas | išmetimo turbokompresorius |
| aušinimo tipas | aušinama alyva |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | su išmetimo kolektoriumi |
| įkrovimo tipas | su linijiniu padėties jutikliu (LPJ) |
| papildomas gaminys / papildoma informacija | su tarpikliais / sandarikliais |
| medžiaga | nerūdijantis plienas |
|---|
| įkrovimo tipas | išmetimo turbokompresorius |
|---|---|
| storis [mm] | 3 |
| plotis [mm] | 57 |
| priekinis / atgalinis srautas | tiekiamasis vamzdis |
|---|
| OE numeriui | 03L145771AN |
|---|---|
| priekinis / atgalinis srautas | tiekiamasis vamzdis |
| OE numeriui | 03L145736D |
|---|---|
| priekinis / atgalinis srautas | grįžtamasis vamzdis |
| įkrovimo tipas | išmetimo turbokompresorius |
|---|---|
| OE numeriui | 03L253019P |
| įkrovimo tipas | išmetimo turbokompresorius |
|---|---|
| OE numeriui | 03L253010CX |
| įkrovimo tipas | išmetimo turbokompresorius |
|---|---|
| OE numeriui | 03L 253 056 GX |
| įkrovimo tipas | išmetimo turbokompresorius |
|---|---|
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | su išmetimo kolektoriumi |
| aušinimo tipas | aušinama alyva |
| specifikacija | VNT/VTG |
| darbinis režimas | pneumatinis |
check_circle
check_circle