Indikatorius ALKAR 1901172
| montavimo vieta | kairė |
|---|---|
| lemputės tipas | P21W |
| vairuotojo padėtis | vairas kairėje |
| papildomas gaminys / papildoma informacija | su lemputės laikikliu |
| lęšių spalva | balta |
Rasta 6 prekės(-ių).
Rikiuoti pagal:
Subkategorijos:
Rikiuoti pagal:
Filtruoti pagal
| montavimo vieta | kairė |
|---|---|
| lemputės tipas | P21W |
| vairuotojo padėtis | vairas kairėje |
| papildomas gaminys / papildoma informacija | su lemputės laikikliu |
| lęšių spalva | balta |
| montavimo vieta | dešinė |
|---|---|
| lemputės tipas | P21W |
| vairuotojo padėtis | vairas kairėje |
| papildomas gaminys / papildoma informacija | su lemputės laikikliu |
| lęšių spalva | balta |
| montavimo vieta | kairė priekis |
|---|---|
| šviesą sklaidantis indikatorius | geltona |
| porinis gaminio numeris | 551-1505R |
| montavimo vieta | dešinė priekis |
|---|---|
| šviesą sklaidantis indikatorius | geltona |
| porinis gaminio numeris | 551-1505L |
| montavimo vieta | kairė priekis |
|---|---|
| spalva | geltona |
| registracijos tipas | Sertifikuota ECE |
| papildomas gaminys / papildoma informacija | be lemputės laikiklio |
| papildomas gaminys / papildoma informacija | be lemputės |
| porinis gaminio numeris | 551-1516R-UE |
| montavimo vieta | dešinė priekis |
|---|---|
| spalva | balta |
| registracijos tipas | Sertifikuota ECE |
| papildomas gaminys / papildoma informacija | be lemputės laikiklio |
| papildomas gaminys / papildoma informacija | be lemputės |
| porinis gaminio numeris | 551-1516L-UE |
check_circle
check_circle