MAZDA 5 (CW) 1.6 CD:
Kompresorius/dalys

Rasta 26 prekės(-ių).

Filtruoti pagal

Filtras

Kompresorius, įkrovimo sistema LUCAS LTRPA8062912

įkrovimo tipas išmetimo turbokompresorius
įkrovimo tipas pneumatiškai valdomas valdiklis (aktuatorius)
gamintojo apribojimas Garrett/Honeywell
papildomas gaminys / papildoma informacija su tarpikliais / sandarikliais
neto svoris [kg] 6,6
543,75 €
Detaliau

Kompresorius, įkrovimo sistema NISSENS 93421

darbinis režimas pneumatinis
įkrovimo tipas išmetimo turbokompresorius
aušinimo tipas aušinama alyva
įkrovimo tipas su linijiniu padėties jutikliu (LPJ)
papildomas gaminys / papildoma informacija su tarpikliais / sandarikliais
391,70 €
Detaliau

Montavimo komplektas, kompresorius ELRING 430.160

papildomas gaminys / papildoma informacija su tarpikliais / sandarikliais
OE numeriui 0375.N1
OE numeriui 0375.N9
OE numeriui 0375.P7
OE numeriui 0375.P8
OE numeriui 0375.Q9
OE numeriui 0375.R0
OE numeriui 1685819
OE numeriui 1696537
OE numeriui 1902475
OE numeriui 31319528
OE numeriui 36001457
OE numeriui 762328-0001
OE numeriui 762328-0002
OE numeriui 762328-5002S
OE numeriui 9673283680
OE numeriui 9682881380
OE numeriui 9804119380
OE numeriui MN982483
Papildomas straipsnis / informacija 2 su varžtais
10,30 €
Detaliau
Alyvos žarna FA1 613-929Z
  • Nauja
  • Išparduota

Alyvos žarna FA1 613-929Z

Papildomas straipsnis / informacija 2 su montavimo rinkiniu
OE numeriui 1870200
Priekinis / atgalinis srautas Tiekiamasis vamzdis
Kraunama...