Alyvos filtras MANN-FILTER HU 711/51 x
| filtro tipas | filtro įdėklas |
|---|---|
| papildomas gaminys / papildoma informacija | su sandarikliu |
| aukštis [mm] | 69 |
| vidinis skersmuo [mm] | 29 |
| Išorinis skersmuo [mm] | 64 |
| vidinis skersmuo 1 [mm] | 29 |
| SVHC | SVHC nėra! |
Rasta 226 prekės(-ių).
Rikiuoti pagal:
Subkategorijos:
Rikiuoti pagal:
Filtruoti pagal
| filtro tipas | filtro įdėklas |
|---|---|
| papildomas gaminys / papildoma informacija | su sandarikliu |
| aukštis [mm] | 69 |
| vidinis skersmuo [mm] | 29 |
| Išorinis skersmuo [mm] | 64 |
| vidinis skersmuo 1 [mm] | 29 |
| SVHC | SVHC nėra! |
| ilgis [mm] | 121 |
|---|---|
| plotis [mm] | 62 |
| aukštis [mm] | 46 |
| briaunų skaičius | 11 |
| medžiaga | silikonas |
|---|---|
| cheminės ypatybės | be tirpiklio |
| cheminės ypatybės | nuolat elastingas |
| cheminės ypatybės | kietiklis |
| spalva | antracitas |
| talpa [ml] | 70 |
| temperatūros riba nuo [°C] | 50 |
| Temperatūros sritis iki [°C] | 320 |
| pakuotės tipas | vamzdis |
| tik kartu su | 70-31415-00 |
| cheminės ypatybės | nuolat elastingas |
|---|---|
| cheminės ypatybės | be tirpiklio |
| cheminės ypatybės | atsparus UV spinduliams |
| pakuotės tipas | vamzdis |
| talpa [ml] | 70 |
| medžiaga | silikonas |
| taip pat galima įsigyti kaip universalią prekę, žr. art. nr. | 036.164 Dirko |
| temperatūros riba nuo [°C] | −60 |
| Temperatūros sritis iki [°C] | 315 |
| spalva | pilka |
| vidinis skersmuo [mm] | 10 |
|---|---|
| Išorinis skersmuo [mm] | 21 |
| storis [mm] | 2,1 |
| medžiaga | varis |
| forma | A-shape |
| alternatyvus remonto komplektas | 505.540 |
| sriegio dydis | M10x1,25x13 |
|---|---|
| varžto galvutės / veržlės forma | išorinis šešioliktainis |
| veržliarakčio dydis | 21 mm |
| alternatyvus remonto komplektas | 877.930 |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | be sandarinimo žiedo |
| sriegio dydis | M10x1,25x13 |
|---|---|
| varžto galvutės / veržlės forma | išorinis šešioliktainis |
| veržliarakčio dydis | 21 mm |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | su sandarikliu |
| filtro tipas | filtro įdėklas |
|---|---|
| aukštis [mm] | 69 |
| Išorinis skersmuo [mm] | 65 |
| vidinis skersmuo 1 [mm] | 24 |
| vidinis skersmuo 2 [mm] | 24 |
| filtro tipas | filtro įdėklas |
|---|---|
| papildomas gaminys / papildoma informacija | su sandarikliu |
| aukštis [mm] | 69 |
| Išorinis skersmuo [mm] | 64 |
| vidinis skersmuo 1 [mm] | 29 |
| filtro tipas | filtro įdėklas |
|---|---|
| aukštis [mm] | 69 |
| Išorinis skersmuo [mm] | 65 |
| vidinis skersmuo [mm] | 24 |
| skersmuo 3 [mm] | 24 |
| filtro tipas | filtro įdėklas |
|---|---|
| aukštis [mm] | 86 |
| Išorinis skersmuo [mm] | 86,5 |
| vidinis skersmuo [mm] | 1 |
| sriegio matas 1 | S80x3 |
| aukštis [mm] | 70 |
|---|---|
| aukštis 1 [mm] | 69 |
| vidinis skersmuo [mm] | 25 |
| Išorinis skersmuo [mm] | 66 |
| papildomas gaminys / papildoma informacija | su tarpikliais / sandarikliais |
| pakuotės tipas | dėžutė |
| filtro tipas | filtro įdėklas |
| pakuotės ilgis [cm] | 7,1 |
| pakuotės plotis [cm] | 7,1 |
| pakuotės aukštis [cm] | 8,2 |
| filtro tipas | filtro įdėklas |
|---|---|
| Išorinis skersmuo [mm] | 65 |
| vidinis skersmuo [mm] | 24 |
| vidinis skersmuo 1 [mm] | 24 |
| aukštis [mm] | 69 |
| slėgis [bar] | 5 |
|---|---|
| korpuso spalva | pilka |
| sriegio dydis | M16x1.5-6g |
| skersmuo [mm] | 21 |
| veržliarakčio dydis | 21 |
| Kištukinių kontaktų skaičius | 1 |
| alyvos karterio medžiaga | plieno lakštas |
|---|---|
| dalis | apatinė dalis |
| papildomas gaminys / papildoma informacija | su alyvos išleidimo kaiščiu |
| papildomas gaminys / papildoma informacija | be tarpiklio / sandariklio |
| aukštis [mm] | 69 |
|---|---|
| filtro tipas | filtro įdėklas |
| skersmuo 1 [mm] | 24 |
| skersmuo 2 [mm] | 24 |
| Išorinis skersmuo [mm] | 65 |
| tinklo gylis [mm] | 46 |
|---|---|
| tinklo ilgis [mm] | 94 |
| tinklo plotis [mm] | 62 |
| medžiaga | aliuminis |
| specifikacija pagal ACEA | A1/B1 |
|---|---|
| specifikacija pagal ACEA | A5/B5 |
| specifikacija pagal ILSAC | GF-4 |
| specifikacija pagal ILSAC | GF-3 |
| talpa [l] | 1 |
| specifikacija | Ford WSS-M2C913-D |
| specifikacija | Ford WSS-M2C913-C |
| specifikacija | STJLR.03.5003 |
| klampumo klasė pagal SEA | 5W-30 |
| Svoris [kg] | 0,992 |
| stebėti paslaugos informaciją |
| specifikacija pagal ACEA | A1/B1 |
|---|---|
| specifikacija pagal ACEA | A5/B5 |
| specifikacija pagal ILSAC | GF-4 |
| specifikacija pagal ILSAC | GF-3 |
| talpa [l] | 4 |
| specifikacija | Ford WSS-M2C913-D |
| specifikacija | Ford WSS-M2C913-C |
| specifikacija | STJLR.03.5003 |
| klampumo klasė pagal SEA | 5W-30 |
| Svoris [kg] | 3,64 |
| stebėti paslaugos informaciją |
check_circle
check_circle