Lemputė, indikatorius BOSCH 1 987 302 241
| montavimo vieta | įmontavimas iš šono |
|---|---|
| įtampa [V] | 12 |
| Nustatyta galia [W] | 5 |
| lemputės tipas | WY5W |
| Kaitinamosios lempos cokolinė konstrukcija | W2.1x9.5d |
Rasta 31 prekės(-ių).
Rikiuoti pagal:
Subkategorijos:
Rikiuoti pagal:
Filtruoti pagal
| montavimo vieta | įmontavimas iš šono |
|---|---|
| įtampa [V] | 12 |
| Nustatyta galia [W] | 5 |
| lemputės tipas | WY5W |
| Kaitinamosios lempos cokolinė konstrukcija | W2.1x9.5d |
| montavimo vieta | įmontavimas iš šono |
|---|---|
| įtampa [V] | 12 |
| Nustatyta galia [W] | 5 |
| lemputės tipas | WY5W |
| Kaitinamosios lempos cokolinė konstrukcija | W2.1x9.5d |
| montavimo vieta | dešinė |
|---|---|
| išorinis / vidinis veidrodėlis | visas veidrodis |
| išorinis / vidinis veidrodėlis | išgaubta |
| išorinis / vidinis veidrodėlis | elektrinių veidrodėlių reguliavimui |
| išorinis / vidinis veidrodėlis | šildomas |
| šviesos funkcija | su įspėjamuoju švyturėliu |
| šviesą sklaidantis indikatorius | balta |
| šviesos paskirstymas | paviršiaus apšvietimas |
| Jungčių skaičius | 1 |
| panaudotų kontaktų skaičius | 7 |
| porinis gaminio numeris | 1862827 |
| kokybė | Hagus |
| Kištukinių kontaktų skaičius | 10 |
| SVHC | SVHC nėra! |
| montavimo vieta | dešinė |
|---|---|
| šviesos funkcija | su įspėjamuoju švyturėliu |
| registracijos tipas | Sertifikuota ECE |
| paviršius | gruntuotas |
| išorinis / vidinis veidrodėlis | elektrinių veidrodėlių reguliavimui |
| išorinis / vidinis veidrodėlis | išgaubta |
| išorinis / vidinis veidrodėlis | šildomas |
| versija | GHIA & TITANIUM |
| šviesos paskirstymas | paviršiaus apšvietimas |
| montavimo vieta | kairė |
|---|---|
| šviesos funkcija | su įspėjamuoju švyturėliu |
| registracijos tipas | Sertifikuota ECE |
| paviršius | gruntuotas |
| išorinis / vidinis veidrodėlis | elektrinių veidrodėlių reguliavimui |
| išorinis / vidinis veidrodėlis | išgaubta |
| išorinis / vidinis veidrodėlis | šildomas |
| versija | GHIA & TITANIUM |
| šviesos paskirstymas | paviršiaus apšvietimas |
| montavimo vieta | kairė |
|---|---|
| šviesos funkcija | su įspėjamuoju švyturėliu |
| registracijos tipas | Sertifikuota ECE |
| paviršius | gruntuotas |
| išorinis / vidinis veidrodėlis | elektrinių veidrodėlių reguliavimui |
| išorinis / vidinis veidrodėlis | išgaubta |
| išorinis / vidinis veidrodėlis | šildomas |
| versija | GHIA & TITANIUM |
| šviesos paskirstymas | paviršiaus apšvietimas |
| įtampa [V] | 12 |
|---|---|
| Nustatyta galia [W] | 21 |
| lemputės tipas | PY21W |
| lemputės spalva | oranžinė |
| Svoris [kg] | 0,009 |
| Kaitinamosios lempos cokolinė konstrukcija | BAU15s |
| montavimo vieta | kairė |
|---|---|
| kokybė | ALKAR |
| darbinis režimas | elektr. |
| šviesos funkcija | su įspėjamuoju švyturėliu |
| vairuotojo padėtis | Kairės / dešinės pusės eismui |
| paviršius | gruntuotas |
| Jungčių skaičius | 7 |
| išorinis / vidinis veidrodėlis | šildomas |
| išorinis / vidinis veidrodėlis | išgaubta |
| montavimo vieta | dešinė |
|---|---|
| kokybė | ALKAR |
| lemputės tipas | WY5W |
| darbinis režimas | elektr. |
| šviesos funkcija | su įspėjamuoju švyturėliu |
| vairuotojo padėtis | Kairės / dešinės pusės eismui |
| paviršius | gruntuotas |
| Jungčių skaičius | 7 |
| išorinis / vidinis veidrodėlis | šildomas |
| išorinis / vidinis veidrodėlis | išgaubta |
| montavimo vieta | dešinė |
|---|---|
| kokybė | ALKAR |
| lemputės tipas | WY5W |
| darbinis režimas | elektr. |
| šviesos funkcija | su įspėjamuoju švyturėliu |
| vairuotojo padėtis | Kairės / dešinės pusės eismui |
| paviršius | gruntuotas |
| Jungčių skaičius | 9 |
| išorinis / vidinis veidrodėlis | šildomas |
| išorinis / vidinis veidrodėlis | elektr. sulankstoma |
| išorinis / vidinis veidrodėlis | išgaubta |
| išorinis / vidinis veidrodėlis | išgaubta |
|---|---|
| darbinis režimas | elektr. |
| išorinis / vidinis veidrodėlis | elektr. sulankstoma |
| išorinis / vidinis veidrodėlis | šildomas |
| paviršius | gruntuotas |
| montavimo vieta | dešinė |
| šviesos funkcija | su įspėjamuoju švyturėliu |
| šviesos funkcija | su darbiniu žibintu |
| spalva | pilka |
| vairuotojo padėtis | vairas kairėje |
| montavimo vieta | įmontavimas iš šono |
|---|---|
| įtampa [V] | 12 |
| Nustatyta galia [W] | 5 |
| lemputės tipas | WY5W |
| Kaitinamosios lempos cokolinė konstrukcija | W2.1x9.5d |
| montavimo vieta | kairė |
|---|---|
| išorinis / vidinis veidrodėlis | visas veidrodis |
| išorinis / vidinis veidrodėlis | išgaubta |
| išorinis / vidinis veidrodėlis | elektrinių veidrodėlių reguliavimui |
| išorinis / vidinis veidrodėlis | šildomas |
| šviesos funkcija | su įspėjamuoju švyturėliu |
| šviesą sklaidantis indikatorius | balta |
| šviesos paskirstymas | paviršiaus apšvietimas |
| Jungčių skaičius | 1 |
| panaudotų kontaktų skaičius | 7 |
| porinis gaminio numeris | 1862828 |
| kokybė | Hagus |
| Kištukinių kontaktų skaičius | 10 |
| SVHC | SVHC nėra! |
| montavimo vieta | kairė priekis |
|---|---|
| montavimo vieta | dešinė priekis |
| spalva | balta |
| SVHC | SVHC nėra! |
| montavimo vieta | kairė |
|---|---|
| paviršius | gruntuotas |
| išorinis / vidinis veidrodėlis | visas veidrodis |
| išorinis / vidinis veidrodėlis | išgaubta |
| išorinis / vidinis veidrodėlis | elektrinių veidrodėlių reguliavimui |
| išorinis / vidinis veidrodėlis | šildomas |
| šviesos funkcija | su įspėjamuoju švyturėliu |
| šviesos paskirstymas | paviršiaus apšvietimas |
| Jungčių skaičius | 1 |
| panaudotų kontaktų skaičius | 8 |
| porinis gaminio numeris | 1864828 |
| kokybė | Hagus |
| Kištukinių kontaktų skaičius | 8 |
| SVHC | SVHC nėra! |
| montavimo vieta | dešinė |
|---|---|
| paviršius | gruntuotas |
| išorinis / vidinis veidrodėlis | visas veidrodis |
| išorinis / vidinis veidrodėlis | išgaubta |
| išorinis / vidinis veidrodėlis | elektrinių veidrodėlių reguliavimui |
| išorinis / vidinis veidrodėlis | šildomas |
| šviesos funkcija | su įspėjamuoju švyturėliu |
| šviesos paskirstymas | paviršiaus apšvietimas |
| Jungčių skaičius | 1 |
| panaudotų kontaktų skaičius | 8 |
| porinis gaminio numeris | 1864827 |
| kokybė | Hagus |
| Kištukinių kontaktų skaičius | 8 |
| SVHC | SVHC nėra! |
| montavimo vieta | dešinė |
|---|---|
| šviesos funkcija | su įspėjamuoju švyturėliu |
| registracijos tipas | Sertifikuota ECE |
| paviršius | gruntuotas |
| išorinis / vidinis veidrodėlis | elektrinių veidrodėlių reguliavimui |
| išorinis / vidinis veidrodėlis | išgaubta |
| išorinis / vidinis veidrodėlis | šildomas |
| versija | GHIA & TITANIUM |
| šviesos paskirstymas | paviršiaus apšvietimas |
| montavimo vieta | kairė priekis |
|---|---|
| montavimo vieta | dešinė priekis |
| montavimo vieta | šoninis montavimas |
| šviesą sklaidantis indikatorius | skaidrus |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | su E kokybės sandarikliu |
| papildomas gaminys / papildoma informacija | be lemputės laikiklio |
| papildomas gaminys / papildoma informacija | be lemputės |
| lemputės tipas | WY5W |
| montavimo vieta | dešinė priekis |
|---|---|
| spalva | skaidrus |
| registracijos tipas | Sertifikuota ECE |
| papildomas gaminys / papildoma informacija | be lemputės laikiklio |
| montavimo vieta | kairė priekis |
|---|---|
| spalva | skaidrus |
| registracijos tipas | Sertifikuota ECE |
| papildomas gaminys / papildoma informacija | be lemputės laikiklio |
check_circle
check_circle