Lygintuvas, kintamosios srovės generatorius ERA 215498
| sriegio dydis | M5x0,80 mm |
|---|---|
| sriegio dydis | M6x1,00 mm |
| diodų skaičius | 6 |
Rasta 4 prekės(-ių).
Rikiuoti pagal:
Rikiuoti pagal:
Filtruoti pagal
| sriegio dydis | M5x0,80 mm |
|---|---|
| sriegio dydis | M6x1,00 mm |
| diodų skaičius | 6 |
| įtampa [V] | 12 |
|---|---|
| Prijungimo sriegis | M4 |
| atstumas nuo montavimo angų [mm] | 46 |
| angų skaičius | 2 |
| įtampa [V] | 14 |
|---|
check_circle
check_circle