Indikatorius TYC 18-0399-21-9
| montavimo vieta | įmontavimas iš šono |
|---|---|
| spalva | skaidrus |
| registracijos tipas | Sertifikuota ECE |
| papildomas gaminys / papildoma informacija | be lemputės laikiklio |
Rasta 22 prekės(-ių).
Rikiuoti pagal:
Rikiuoti pagal:
Filtruoti pagal
| montavimo vieta | įmontavimas iš šono |
|---|---|
| spalva | skaidrus |
| registracijos tipas | Sertifikuota ECE |
| papildomas gaminys / papildoma informacija | be lemputės laikiklio |
| montavimo vieta | įmontavimas iš šono |
|---|---|
| spalva | skaidrus |
| registracijos tipas | Sertifikuota ECE |
| papildomas gaminys / papildoma informacija | be lemputės laikiklio |
| montavimo vieta | kairė priekis |
|---|---|
| spalva | balta |
| porinis gaminio numeris | 004-07-842 |
| montavimo vieta | kairė priekis |
|---|---|
| spalva | dulsvai pilka |
| lemputės tipas | WY5W |
| porinis gaminio numeris | 004-07-842S |
| montavimo vieta | dešinė priekis |
|---|---|
| spalva | balta |
| porinis gaminio numeris | 004-07-841 |
| montavimo vieta | dešinė priekis |
|---|---|
| spalva | skaidrus |
| papildomas gaminys / papildoma informacija | be lemputės laikiklio |
| lęšių spalva | balta |
| registracijos tipas | Sertifikuota ECE |
| papildomas gaminys / papildoma informacija | be lemputės |
| porinis gaminio numeris | 444-1413L-UE |
| montavimo vieta | kairė ir dešinė |
|---|---|
| lęšių spalva | skaidrus |
| lemputės tipas | LED |
| kiekio vienetas | pora |
| montavimo vieta | kairė ir dešinė |
|---|---|
| lęšių spalva | skaidrus |
| lemputės tipas | LED |
| šviesos funkcija | su optiniu valomuoju poveikiu |
| kiekio vienetas | pora |
| montavimo vieta | kairė ir dešinė |
|---|---|
| lęšių spalva | dulsvai pilka |
| lemputės tipas | LED |
| kiekio vienetas | pora |
| lemputės tipas | LED |
|---|---|
| įtampa [V] | 12 |
| Nustatyta galia [W] | 4,5 |
| montavimo vieta | įmontavimas iš šono |
| spalva | geltona |
| korpuso spalva | juoda |
| lemputės tipas | LED |
|---|---|
| įtampa [V] | 12 |
| Nustatyta galia [W] | 4,5 |
| montavimo vieta | įmontavimas iš šono |
| spalva | geltona |
| korpuso spalva | balta |
| papildomas gaminys / papildoma informacija | be lemputės laikiklio |
|---|---|
| montavimo vieta | įmontavimas iš šono |
| registracijos tipas | Sertifikuota ECE |
| indikatoriaus spalva | skaidrus |
| montavimo vieta | galinis |
|---|---|
| papildomas gaminys / papildoma informacija | be lemputės laikiklio |
| registracijos tipas | Sertifikuota ECE |
| indikatoriaus spalva | skaidrus |
| montavimo vieta | kairė |
|---|---|
| lemputės tipas | WY5W |
| vairuotojo padėtis | vairas kairėje |
| papildomas gaminys / papildoma informacija | be lemputės laikiklio |
| lęšių spalva | balta |
| montavimo vieta | dešinė |
|---|---|
| lemputės tipas | WY5W |
| vairuotojo padėtis | vairas kairėje |
| papildomas gaminys / papildoma informacija | be lemputės laikiklio |
| lęšių spalva | balta |
| montavimo vieta | kairė |
|---|---|
| kokybė | ALKAR |
| vairuotojo padėtis | Kairės / dešinės pusės eismui |
| montavimo vieta | dešinė |
|---|---|
| kokybė | ALKAR |
| vairuotojo padėtis | Kairės / dešinės pusės eismui |
| montavimo vieta | dešinė priekis |
|---|---|
| spalva | dulsvai pilka |
| lemputės tipas | WY5W |
| porinis gaminio numeris | 004-07-841S |
| montavimo vieta | kairė priekis |
|---|---|
| spalva | skaidrus |
| papildomas gaminys / papildoma informacija | be lemputės laikiklio |
| lęšių spalva | balta |
| Modelio metai nuo | 2001 |
| Modelio metai iki | 2005 |
| registracijos tipas | Sertifikuota ECE |
| registracijos tipas | patikrinta SAE |
| papildomas gaminys / papildoma informacija | be lemputės |
| porinis gaminio numeris | 444-1405R-UQ-C |
| montavimo vieta | dešinė priekis |
|---|---|
| spalva | skaidrus |
| papildomas gaminys / papildoma informacija | be lemputės laikiklio |
| lęšių spalva | balta |
| Modelio metai nuo | 2001 |
| Modelio metai iki | 2005 |
| registracijos tipas | Sertifikuota ECE |
| registracijos tipas | patikrinta SAE |
| papildomas gaminys / papildoma informacija | be lemputės |
| porinis gaminio numeris | 444-1405L-UQ-C |
check_circle
check_circle