Termostatas, aušinimo skystis GATES TH47487G1
| papildomas gaminys / papildoma informacija | su tarpikliais / sandarikliais |
|---|---|
| pradinė temperatūra [°C] | 87 |
Rasta 79 prekės(-ių).
Rikiuoti pagal:
Rikiuoti pagal:
Filtruoti pagal
| papildomas gaminys / papildoma informacija | su tarpikliais / sandarikliais |
|---|---|
| pradinė temperatūra [°C] | 87 |
| korpuso tipas | su korpusu |
|---|---|
| papildomas gaminys / papildoma informacija | su tarpikliais / sandarikliais |
| pradinė temperatūra [°C] | 87 |
| OE numeriui | 11518512234 |
|---|---|
| pradinė temperatūra [°C] | 87 |
| papildomas gaminys / papildoma informacija | su tarpikliais / sandarikliais |
| svoris [g] | 87 |
| Bruto svoris [g] | 109 |
| pradinė temperatūra [°C] | 87 |
|---|---|
| korpuso tipas | su korpusu |
| papildomas gaminys / papildoma informacija | su sandarikliu |
| papildomas gaminys / papildoma informacija | su sandarikliu |
|---|---|
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | su varžtais |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | be termostato |
| rekomenduojamo priedo gaminio numeris | 4006156 |
| pradinė temperatūra [°C] | 87 |
|---|---|
| Svoris [kg] | 0,145 |
| papildomas gaminys / papildoma informacija | su sandarikliu |
| korpuso tipas | su korpusu |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | su varžtais |
| stebėti paslaugos informaciją |
| pradinė temperatūra [°C] | 87 |
|---|---|
| Svoris [kg] | 0,145 |
| papildomas gaminys / papildoma informacija | su sandarikliu |
| korpuso tipas | su korpusu |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | su varžtais |
| pradinė temperatūra [°C] | 87 |
|---|---|
| papildomas gaminys / papildoma informacija | su sandarikliu |
| papildomas gaminys / papildoma informacija | be jungiamųjų detalių |
| šildymas / aušinimas | su ventiliacijos anga |
| prekės numeriui | 7.8762K |
| prekės numeriui | 7.8763K |
| įsk. gaminio numerį | 7.8762S |
| įsk. gaminio numerį | 7.9689 |
| Svoris [kg] | 0,142 |
|---|
| pradinė temperatūra [°C] | 87 |
|---|---|
| OE numeriui | 11517805192 |
| pradinė temperatūra [°C] | 87 |
|---|
| pradinė temperatūra [°C] | 93 |
|---|---|
| papildomas gaminys / papildoma informacija | su sandarikliu |
| pakuotės plotis [cm] | 11,2 |
| pakuotės aukštis [cm] | 11,2 |
| pakuotės ilgis [cm] | 12 |
| Neto svoris [g] | 145 |
| pradinė temperatūra [°C] | 87 |
|---|---|
| papildomas gaminys / papildoma informacija | su sandarikliu |
| pakuotės plotis [cm] | 6,7 |
| pakuotės ilgis [cm] | 8,7 |
| pakuotės aukštis [cm] | 9,2 |
| OE numeriui | SU004 00002 |
|---|---|
| OE numeriui | 1151 7 805 192 |
| pradinė temperatūra [°C] | 87 |
| korpuso medžiaga | GFK (stiklo pluoštu sustiprintas plastikas) |
|---|---|
| papildomas gaminys / papildoma informacija | su sandarikliu |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | su varžtais |
| varžtų skaičius | 4 |
| pradinė temperatūra [°C] | 87 |
|---|---|
| korpuso tipas | su korpusu |
| papildomas gaminys / papildoma informacija | su sandarikliu |
| klimato zonos | išskyrus šalto klimato juostas |
| OE numeriui | 11 51 7 805 192 |
| pradinė temperatūra [°C] | 87 |
|---|---|
| papildomas gaminys / papildoma informacija | su sandarikliu |
| papildomas gaminys / papildoma informacija | be jungiamųjų detalių |
| šildymas / aušinimas | su ventiliacijos anga |
| prekės numeriui | 1.880.762K |
| prekės numeriui | 1.880.763K |
| įsk. gaminio numerį | 1.880.762S |
| įsk. gaminio numerį | 1.890.689 |
| montavimo vieta | priekinė ašis |
|---|---|
| pradinė temperatūra [°C] | 93 |
| garantija | 3 metų garantija |
| Svoris [kg] | 0,18 |
| medžiaga | plastmasė |
| Būtina palyginti senąją ir naująją dalis (visų pirma OE Nr.) |
| gamyklinis numeris | CTM-BM-032 |
|---|
| pradinė temperatūra [°C] | 87 |
|---|---|
| papildomas gaminys / papildoma informacija | su sandarikliu |
| gamyklinis numeris | CTM-BM-048 |
check_circle
check_circle