Valstybinio numerio apšvietimas TYC 15-0293-00-9
| montavimo vieta | kairė ir dešinė |
|---|---|
| papildomas gaminys / papildoma informacija | su lempute |
| lemputės tipas | C5W |
Rasta 9 prekės(-ių).
Rikiuoti pagal:
Rikiuoti pagal:
Filtruoti pagal
| montavimo vieta | kairė ir dešinė |
|---|---|
| papildomas gaminys / papildoma informacija | su lempute |
| lemputės tipas | C5W |
| montavimo vieta | kairė ir dešinė |
|---|---|
| lemputės tipas | C5W |
| papildomas gaminys / papildoma informacija | be lemputės |
| montavimo vieta | kairė ir dešinė |
|---|---|
| papildomas gaminys / papildoma informacija | su LED |
| LED skaičius | 18 |
| kiekio vienetas | pora |
| montavimo vieta | kairė ir dešinė |
|---|---|
| lemputės tipas | LED |
| LED skaičius | 3 |
| kiekio vienetas | pora |
| montavimo vieta | kairė |
|---|---|
| montavimo vieta | dešinė |
| lemputės tipas | LED |
| kiekio vienetas | komplektas |
| garantija | 3 metų garantija |
| Svoris [kg] | 0,07 |
| be ECE/ABE patvirtinimo | |
| Būtina palyginti senąją ir naująją dalis (visų pirma OE Nr.) |
| montavimo vieta | kairė ir dešinė |
|---|---|
| lemputės tipas | LED |
| LED skaičius | 3 |
| gamyklinis numeris | ELP-BM-000 |
| montavimo vieta | kairė ir dešinė |
|---|---|
| lemputės tipas | kištukinė lemputė |
| papildomas gaminys / papildoma informacija | su lemputės laikikliu |
| SVHC | SVHC nėra! |
| montavimo tipas | suspaustas |
|---|---|
| lemputės tipas | C5W |
| papildomas gaminys / papildoma informacija | be lemputės |
| šalies versija | Japonija |
| Svoris [kg] | 0,025 |
| montavimo vieta | kairė |
|---|---|
| montavimo vieta | dešinė |
| kokybė | T. FE |
| lemputės tipas | C5W |
| vairuotojo padėtis | vairas kairėje |
| papildomas gaminys / papildoma informacija | be lemputės laikiklio |
check_circle
check_circle