Lemputė, indikatorius ams-OSRAM LED
| lemputės tipas | LED |
|---|---|
| įtampa [V] | 1 |
| Nustatyta galia [W] | 1 |
| Kaitinamosios lempos cokolinė konstrukcija | sumontuota stacionariai / nekeičiama |
Rasta 17 prekės(-ių).
Rikiuoti pagal:
Subkategorijos:
Rikiuoti pagal:
Filtruoti pagal
| lemputės tipas | LED |
|---|---|
| įtampa [V] | 1 |
| Nustatyta galia [W] | 1 |
| Kaitinamosios lempos cokolinė konstrukcija | sumontuota stacionariai / nekeičiama |
| gamintojo apribojimas | VAG |
|---|---|
| gamintojo apribojimas | BMW |
| gamintojo apribojimas | Land Rover |
| Kištukinių kontaktų skaičius | 3 |
| kabelio ilgis [mm] | 175 |
| kabelio skrespjūvis [mm²] | 0,5 |
| kontaktinis paviršius | alavuota |
| papildomas gaminys / papildoma informacija | su kištukiniu lizdu |
| papildomas gaminys / papildoma informacija | su tarpikliais / sandarikliais |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | su vamzdžiu |
| Žarnos izoliacinė medžiaga | silikonas |
| temperatūros riba nuo [°C] | −25 |
| Temperatūros sritis iki [°C] | +140 |
| jungties korpuso tipas | kištukinis lizdas |
| SVHC | SVHC nėra! |
| užsakyti atskirai | |
|---|---|
| įtampa [V] | 1 |
| Nustatyta galia [W] | 1 |
| Kaitinamosios lempos cokolinė konstrukcija | sumontuota stacionariai / nekeičiama |
| įtampa [V] | 12 |
|---|---|
| Nustatyta galia [W] | 21 |
| lemputės tipas | P21W |
| Kaitinamosios lempos cokolinė konstrukcija | BA15s |
| montavimo vieta | išor. |
| Svoris [kg] | 0,007 |
| įtampa [V] | 12 |
|---|---|
| Nustatyta galia [W] | 5 |
| lemputės tipas | W5W |
| Kaitinamosios lempos cokolinė konstrukcija | W2.1x9.5d |
| kiekis | 10 |
| pakuotės tipas | dėžutė |
| įtampa [V] | 12 |
|---|---|
| Nustatyta galia [W] | 5 |
| lemputės tipas | W5W |
| Kaitinamosios lempos cokolinė konstrukcija | W2.1x9.5d |
| kiekis | 2 |
| pakuotės tipas | pakuotė |
| įtampa [V] | 12 |
|---|---|
| Nustatyta galia [W] | 21 |
| lemputės tipas | P21W |
| Kaitinamosios lempos cokolinė konstrukcija | BA15s |
| kiekis | 10 |
| pakuotės tipas | dėžutė |
| įtampa [V] | 12 |
|---|---|
| Nustatyta galia [W] | 21 |
| lemputės tipas | P21W |
| Kaitinamosios lempos cokolinė konstrukcija | BA15s |
| kiekis | 2 |
| pakuotės tipas | pakuotė |
| įtampa [V] | 12 |
|---|---|
| Nustatyta galia [W] | 21 |
| lemputės tipas | PY21W |
| Kaitinamosios lempos cokolinė konstrukcija | BAU15s |
| kiekis | 10 |
| pakuotės tipas | dėžutė |
| lemputės spalva | oranžinė |
| įtampa [V] | 12 |
|---|---|
| Nustatyta galia [W] | 21 |
| lemputės tipas | PY21W |
| Kaitinamosios lempos cokolinė konstrukcija | BAU15s |
| kiekis | 2 |
| pakuotės tipas | pakuotė |
| lemputės spalva | oranžinė |
| įtampa [V] | 12 |
|---|---|
| Nustatyta galia [W] | 16 |
| lemputės tipas | W16W |
| Kaitinamosios lempos cokolinė konstrukcija | W2.1x9.5d |
| kiekis | 10 |
| pakuotės tipas | dėžutė |
| įtampa [V] | 12 |
|---|---|
| Nustatyta galia [W] | 16 |
| lemputės tipas | W16W |
| Kaitinamosios lempos cokolinė konstrukcija | W2.1x9.5d |
| kiekis | 2 |
| pakuotės tipas | pakuotė |
| įtampa [V] | 12 |
|---|---|
| Nustatyta galia [W] | 5 |
| lemputės tipas | WY5W |
| Kaitinamosios lempos cokolinė konstrukcija | W2.1x9.5d |
| kiekis | 10 |
| pakuotės tipas | dėžutė |
| lemputės spalva | oranžinė |
| įtampa [V] | 12 |
|---|---|
| Nustatyta galia [W] | 5 |
| lemputės tipas | WY5W |
| Kaitinamosios lempos cokolinė konstrukcija | W2.1x9.5d |
| kiekis | 2 |
| pakuotės tipas | pakuotė |
| lemputės spalva | oranžinė |
| užsakyti atskirai | |
|---|---|
| lemputės tipas | LED |
| įtampa [V] | 1 |
| Nustatyta galia [W] | 1 |
| Kaitinamosios lempos cokolinė konstrukcija | sumontuota stacionariai / nekeičiama |
| įtampa [V] | 12 |
|---|---|
| Nustatyta galia [W] | 1 |
| lemputės tipas | LED |
| kiekis | 1 |
| versija | Single Box |
| versija | Upgrade |
| Kaitinamosios lempos cokolinė konstrukcija | sumontuota stacionariai / nekeičiama |
| įtampa [V] | 12 |
|---|---|
| Nustatyta galia [W] | 1 |
| kiekis | 1 |
| versija | Single Box |
| versija | Upgrade |
| Kaitinamosios lempos cokolinė konstrukcija | sumontuota stacionariai / nekeičiama |
check_circle
check_circle