Valytuvai HELLA 9XW 178 878-181
| montavimo vieta | priekis |
|---|---|
| ilgis [mm] | 450 |
| ilgis [col.] | 18 |
| valytuvo gumelės versija | lenkta valytuvo gumelė |
| kiekis | 1 |
| vairuotojo padėtis | vairas kairėje |
| Kvalifikuoti darbuotojai turi atlikti montavimą/išmontavimą |
Rasta 651 prekės(-ių).
Rikiuoti pagal:
Subkategorijos:
Rikiuoti pagal:
Filtruoti pagal
| montavimo vieta | priekis |
|---|---|
| ilgis [mm] | 450 |
| ilgis [col.] | 18 |
| valytuvo gumelės versija | lenkta valytuvo gumelė |
| kiekis | 1 |
| vairuotojo padėtis | vairas kairėje |
| Kvalifikuoti darbuotojai turi atlikti montavimą/išmontavimą |
| plotis [mm] | 94,8 |
|---|---|
| aukštis [mm] | 51,9 |
| storis [mm] | 17 |
| susidėvėjimo įspėjimo kontaktas | parengta susidėvėjimo indikatoriui |
| susidėvėjimo įspėjimo kontaktas | neįsk. įspėjimo apie nusidėvėjimą kontakto |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | su stabdžių apkabos varžtais |
| varžtų skaičius | 2 |
| stabdžių sistema | Lucas / TRW |
| galimas MAPP kodas | |
| rekomenduojamo priedo gaminio numeris | 24.8190-0201.2 |
| atsižvelgti į dydį |
| plotis [mm] | 125 |
|---|---|
| aukštis [mm] | 37,6 |
| storis [mm] | 16,5 |
| susidėvėjimo įspėjimo kontaktas | parengta susidėvėjimo indikatoriui |
| susidėvėjimo įspėjimo kontaktas | neįsk. įspėjimo apie nusidėvėjimą kontakto |
| stabdžių sistema | ATE |
| galimas MAPP kodas | |
| rekomenduojamo priedo gaminio numeris | 24.8190-0213.2 |
| atsižvelgti į dydį |
| filtro tipas | filtro įdėklas |
|---|---|
| ilgis [mm] | 256 |
| plotis [mm] | 150 |
| aukštis [mm] | 57 |
| SVHC | SVHC nėra! |
| filtro tipas | filtro įdėklas |
|---|---|
| ilgis [mm] | 320 |
| plotis [mm] | 183 |
| aukštis [mm] | 38 |
| SVHC | SVHC nėra! |
| filtro tipas | priveržiamas filtras |
|---|---|
| rekomenduojamų specialių įrankių dalies numeris | LS 7 |
| aukštis [mm] | 123 |
| sriegio dydis | 3/4-16 UNF |
| Išorinis skersmuo [mm] | 76 |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | su vienu negrįžtamo srauto vožtuvu |
| droselinės praleidimo sklendės atidarymo slėgis [bar] | 2,5 |
| Tarpiklio vidinis skersmuo [mm] | 62 |
| Tarpiklio išorinis skersmuo [mm] | 71 |
| SVHC | SVHC nėra! |
| filtro tipas | tiesioginis filtras |
|---|---|
| aukštis [mm] | 164 |
| Išorinis skersmuo [mm] | 74 |
| įleidimo angos Ø [mm] | 8 |
| išleidimo angos Ø [mm] | 8 |
| SVHC | SVHC nėra! |
| vidinis skersmuo [mm] | 12 |
|---|---|
| Išorinis skersmuo [mm] | 15,5 |
| storis [mm] | 1,5 |
| medžiaga | aliuminis |
| forma | A-shape |
| DIN / ISO | 7603 |
| alternatyvus remonto komplektas | 505.550 |
| alternatyvus remonto komplektas | 505.540 |
| veržliarakčio dydis | 20,8 mm |
|---|---|
| sriegio dydis | M14 x 1,25 |
| uždegimo žvakė | atsukama SAE jungtis |
| uždegimo žvakė | iridžio vidurinysis elektrodas |
| degalų tipas | CNG/LPG |
| rekomenduojamas pakeitimo intervalas [km] | 60 000 |
| veržliarakčio dydis | 20,8 mm |
|---|---|
| sriegio dydis | M14 x 1,25 |
| sriegio ilgis [mm] | 19 |
| uždegimo žvakė | atsukama SAE jungtis |
| uždegimo žvakė | nikelio vidurinysis elektrodas |
| uždegimo žvakė | 1 æ įžemintas elektrodas |
| uždegimo žvakė | trikdžių slopinimas 5 kiloomai |
| uždegimo žvakė | su tarpiklio vieta |
| kibirkšties padėtis [mm] | 3 |
| veržliarakčio dydis | 20,8 mm |
|---|---|
| sriegio dydis | M14 x 1,25 |
| sriegio ilgis [mm] | 19 |
| uždegimo žvakė | nikelio vidurinysis elektrodas |
| uždegimo žvakė | 1 æ įžemintas elektrodas |
| uždegimo žvakė | trikdžių slopinimas 5 kiloomai |
| uždegimo žvakė | su tarpiklio vieta |
| kibirkšties padėtis [mm] | 3 |
| uždegimo žvakė | fiksuota SAE jungtis |
| veržliarakčio dydis | 20,8 mm |
|---|---|
| sriegio dydis | M14 x 1,25 |
| sriegio ilgis [mm] | 19 |
| uždegimo žvakė | atsukama SAE jungtis |
| uždegimo žvakė | nikelio vidurinysis elektrodas |
| uždegimo žvakė | 1 æ įžemintas elektrodas |
| uždegimo žvakė | trikdžių slopinimas 5 kiloomai |
| uždegimo žvakė | su tarpiklio vieta |
| kibirkšties padėtis [mm] | 3 |
| vairuotojo padėtis | vairas kairėje |
|---|---|
| montavimo vieta | priekis |
| valytuvo gumelės versija | lenkta valytuvo gumelė |
| kiekis | 2 |
| ilgis 1 [mm] | 510 |
| ilgis 2 [mm] | 510 |
| Ilgis 1 [col.] | 20 |
| Ilgis 2 [col.] | 20 |
| priderinimo adapteris | U + U |
| valytuvo gumelės versija | lenkta valytuvo gumelė |
|---|---|
| kiekis | 1 |
| ilgis [mm] | 510 |
| ilgis [col.] | 20 |
| priderinimo adapteris | U |
| valytuvo gumelės versija | plokščia valytuvo gumelė |
|---|---|
| kiekis | 1 |
| ilgis [mm] | 500 |
| ilgis [col.] | 20 |
| pridedamas adapteris | M+A+B+C |
| geležčių medžiaga | SBR (stireno butadieno kaučiukas) |
| valytuvo gumelės versija | lenkta valytuvo gumelė |
|---|---|
| kiekis | 1 |
| ilgis [mm] | 500 |
| ilgis [col.] | 20 |
| priderinimo adapteris | U |
| vairuotojo padėtis | vairas kairėje |
|---|---|
| kiekis | 1 |
| ilgis [mm] | 500 |
| ilgis [col.] | 20 |
| valytuvo gumelės versija | plokščia valytuvo gumelė |
|---|---|
| kiekis | 1 |
| ilgis [mm] | 500 |
| ilgis [col.] | 20 |
| dizainas | su spoileriu |
| tarpas tarp elektrodų [mm] | 0,8 |
|---|---|
| užveržimo sukimo momentas [Nm] | 28 |
| sriegio dydis | M 14 x 1,25 |
| sriegio ilgis [mm] | 19 |
| veržliarakčio dydis | 20,8 |
| kibirkšties padėtis [mm] | 5 |
| Kištukinių kontaktų skaičius | 1 |
| tarpas tarp elektrodų [mm] | 0,9 |
|---|---|
| užveržimo sukimo momentas [Nm] | 28 |
| sriegio dydis | M 14 x 1,25 |
| sriegio ilgis [mm] | 19 |
| veržliarakčio dydis | 20,8 |
| kibirkšties padėtis [mm] | 5 |
| Kištukinių kontaktų skaičius | 4 |
check_circle
check_circle