Slėgio jungiklis, oro kondicionavimas NISSENS 301009
| jungties korpuso forma | ovalas |
|---|---|
| Kištukinių kontaktų skaičius | 3 |
| lizdo tipas | vyr. |
| veržliarakčio dydis | HEX 24 |
| sriegio dydis | 3/8-24UNF-2A |
| įtampa [V] | 12 |
Rasta 38 prekės(-ių).
Rikiuoti pagal:
Rikiuoti pagal:
Filtruoti pagal
| jungties korpuso forma | ovalas |
|---|---|
| Kištukinių kontaktų skaičius | 3 |
| lizdo tipas | vyr. |
| veržliarakčio dydis | HEX 24 |
| sriegio dydis | 3/8-24UNF-2A |
| įtampa [V] | 12 |
| Kištukinių kontaktų skaičius | 3 |
|---|---|
| Svoris [kg] | 0,06 |
| sriegio dydis | 7/16-20 Female |
|---|---|
| įtampa [V] | 12 |
| aušinimo medžiaga | R 134a |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | su sandarikliu |
| Kištukinių kontaktų skaičius | 3 |
|---|---|
| sriegio dydis | 3/8-24UNF Male |
| įtampa [V] | 12 |
| aušinimo medžiaga | R 134a |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | su sandarikliu |
| sriegio dydis | 3/8" - 24 UNF |
|---|---|
| Kištukinių kontaktų skaičius | 3 |
| Kištukinių kontaktų skaičius | 3 |
|---|---|
| sriegio dydis | 3/8"-24UNF |
| sriegio tipas | išorinis sriegis |
| ilgis [mm] | 45 |
| veržliarakčio dydis | 24 |
| Atidarymo slėgis (21) [bar] | 0 |
| Uždarymo slėgis (21) [bar] | 500 |
| sriegio ilgis [mm] | 7,5 |
| Neto svoris [g] | 19 |
| pakuotės ilgis [cm] | 4,5 |
| pakuotės plotis [cm] | 4,5 |
| pakuotės aukštis [cm] | 7,5 |
| sriegio dydis | M 14 |
|---|---|
| sriegio dydis | M 14 x 1,5 |
| išjungimo taškas [°C] | 91 |
| įjungimo taškas [°C] | 99 |
| Kištukinių kontaktų skaičius | 2 |
| veržliarakčio dydis | 22 |
| Kištukinių kontaktų skaičius | 3 |
| įtampa [V] | 12 |
|---|---|
| Kištukinių kontaktų skaičius | 3 |
| garantija | 3 metų garantija |
| Svoris [kg] | 0,05 |
| darbinis režimas | elektr. |
| Būtina palyginti senąją ir naująją dalis (visų pirma OE Nr.) |
| OE numeriui | 64538391639 |
|---|---|
| sriegio dydis | 7/16" 20 UNF-2B |
| sriegio tipas | UNF sriegis |
| svoris [g] | 51 |
| lizdo tipas | mot. |
| Bruto svoris [g] | 61 |
| alternatyvi prekė | - |
| gamintojo apribojimas | BMW |
|---|---|
| Kištukinių kontaktų skaičius | 3 |
| papildomas gaminys / papildoma informacija | su kištukiniu lizdu |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | su vamzdžiu |
| papildomas gaminys / papildoma informacija | su sandarikliu |
| kabelio skrespjūvis [mm²] | 0,75 |
| kabelio ilgis [mm] | 200 |
| Žarnos izoliacinė medžiaga | silikonas |
| temperatūros riba nuo [°C] | −25 |
| Temperatūros sritis iki [°C] | +140 |
| jungties korpuso tipas | kištukinis lizdas |
| SVHC | SVHC nėra! |
| valdymo būdas | slėgio jungiklio valdymas |
|---|---|
| sriegio tipas | išorinis sriegis |
| įtampa [V] | 12 |
| Jungčių skaičius | 3 |
| Prijungimo mechanizmai | 24UNF |
| SVHC | SVHC nėra! |
| valdymo būdas | slėgio jungiklio valdymas |
|---|---|
| nustatyta įtampa [V] | 12 |
| Prijungimo mechanizmai | 20UNF |
| SVHC | SVHC nėra! |
| versija | Drucksensor |
|---|---|
| montavimo vieta | kairė priekis |
| Kištukinių kontaktų skaičius | 3 |
| sriegio dydis | 3/8"24UNF |
| veržliarakčio dydis | 24 |
| veržliarakčio dydis | 24 |
|---|---|
| Jungčių skaičius | 3 |
| Svoris [kg] | 0,033 |
| sriegio dydis | 3/8x24 UNF 2A |
|---|---|
| Kištukinių kontaktų skaičius | 3 |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | su sandarikliu |
| jungties korpuso forma | ovalas |
| Svoris [kg] | 0,033 |
|---|---|
| Kištukinių kontaktų skaičius | 3 |
| OE numeriui | 64 53 8 391 639 |
|---|
| OE numeriui | 64 53 9 181 464 |
|---|
| sriegio dydis | 7/16" - 20 UNF |
|---|---|
| spalva | žalias |
| Kištukinių kontaktų skaičius | 4 |
check_circle
check_circle