Veržlė, išmetimo kolektorius FEBI BILSTEIN 01554
| aukštis [mm] | 10 |
|---|---|
| Vidinio sriegio matmuo | M10 x 1,5 |
| kokybė / klasė | 10 |
| veržliarakčio dydis | 16 |
| varžto galvutės / veržlės forma | išorinis šešioliktainis |
| DIN / ISO | 980 |
| Svoris [kg] | 0,012 |
Rasta 60 prekės(-ių).
Rikiuoti pagal:
Subkategorijos:
Rikiuoti pagal:
Filtruoti pagal
| aukštis [mm] | 10 |
|---|---|
| Vidinio sriegio matmuo | M10 x 1,5 |
| kokybė / klasė | 10 |
| veržliarakčio dydis | 16 |
| varžto galvutės / veržlės forma | išorinis šešioliktainis |
| DIN / ISO | 980 |
| Svoris [kg] | 0,012 |
| nauja versija | |
|---|---|
| storis [mm] | 8 |
| Vidinio sriegio matmuo | M8 x 1,25 |
| kokybė / klasė | 8 |
| veržliarakčio dydis | 12 |
| varžto galvutės / veržlės forma | išorinis šešioliktainis |
| medžiaga | varis |
| Svoris [kg] | 0,005 |
| sena versija | |
|---|---|
| vidinis skersmuo [mm] | 30 |
| Išorinis skersmuo [mm] | 58 |
| medžiaga | guma |
| Svoris [kg] | 0,023 |
| medžiaga | plienas, elastomeras |
|---|---|
| Svoris [kg] | 1,24 |
| medžiaga | guma |
|---|---|
| Svoris [kg] | 0,026 |
| storis [mm] | 0,7 |
|---|---|
| vidinis skersmuo [mm] | 102 |
| Išorinis skersmuo [mm] | 103 |
| OE numeriui | 11 62 1 744 323 |
|---|---|
| sriegio dydis | M8 x 1,25 mm |
| DIN / ISO | DIN 267 Cu |
| veržliarakčio dydis | 12 |
| vamzdžio jungtis | dvigubas spaustukas |
|---|---|
| ilgis [mm] | 125 |
| vidinis skersmuo [mm] | 50 |
| OE numeriui | 823 253 147A |
|---|---|
| sena versija | |
| medžiaga | guma |
| OE numeriui | 4A0 253 147A |
|---|---|
| nauja versija | |
| medžiaga | guma |
| vamzdžio jungtis | dvigubas spaustukas |
|---|---|
| ilgis [mm] | 125 |
| vidinis skersmuo [mm] | 60 |
| svoris [g] | 42 |
|---|---|
| vidinis skersmuo [mm] | 36 |
| Išorinis skersmuo [mm] | 65 |
| vamzdžio jungtis | dvigubas spaustukas |
|---|---|
| skersmuo [mm] | 50 |
| ilgis [mm] | 125 |
| medžiaga | nerūdijantis plienas |
| vamzdžio jungtis | dvigubas spaustukas |
|---|---|
| skersmuo [mm] | 50 |
| ilgis [mm] | 125 |
| Svoris [kg] | 0,125 |
|---|---|
| svoris [g] | 125 |
| ilgis [mm] | 58,9 |
|---|---|
| plotis [mm] | 125 |
| aukštis [mm] | 91 |
| Svoris [kg] | 0,586 |
| vidinis skersmuo [mm] | 55 |
| kodas | 27 |
| vamzdžio jungtis | žarnos spaustukas |
| ilgis [mm] | 125 |
|---|---|
| plotis [mm] | 125 |
| aukštis [mm] | 54,7 |
| Svoris [kg] | 0,43 |
| vidinis skersmuo [mm] | 50 |
| kodas | 27 |
| vamzdžio jungtis | žarnos spaustukas |
| nauja versija | |
|---|---|
| storis [mm] | 8 |
| Vidinio sriegio matmuo | M8 x 1,25 |
| kokybė / klasė | 8 |
| veržliarakčio dydis | 12 |
| varžto galvutės / veržlės forma | išorinis šešioliktainis |
| medžiaga | varis |
| Svoris [kg] | 0,005 |
| aukštis [mm] | 10 |
|---|---|
| Vidinio sriegio matmuo | M10 x 1,5 |
| kokybė / klasė | 10 |
| veržliarakčio dydis | 16 |
| varžto galvutės / veržlės forma | išorinis šešioliktainis |
| DIN / ISO | 980 |
| Svoris [kg] | 0,012 |
| medžiaga | plienas, elastomeras |
|---|---|
| Svoris [kg] | 1,24 |
check_circle
check_circle