įtempiklio skriemulys, paskirstymo diržas SKF VKM 11201
| skersmuo [mm] | 72 |
|---|---|
| plotis [mm] | 27 |
| įtempiklio skriemulio įjungimas | rank. |
Rasta 127 prekės(-ių).
Rikiuoti pagal:
Subkategorijos:
Rikiuoti pagal:
Filtruoti pagal
| skersmuo [mm] | 72 |
|---|---|
| plotis [mm] | 27 |
| įtempiklio skriemulio įjungimas | rank. |
| skersmuo [mm] | 59 |
|---|---|
| plotis [mm] | 26 |
| Jungės skersmuo [mm] | 66,5 |
| skersmuo [mm] | 76 |
|---|---|
| plotis [mm] | 25 |
| įtempiklio skriemulio įjungimas | automatika |
| diržo plotis [mm] | 25,4 |
|---|---|
| spalva | juoda |
| krumplių skaičius | 239 |
| diržas | su suapvalintų krumplių profiliu |
| ilgis [mm] | 1 882 |
|---|---|
| plotis [mm] | 21,36 |
| Diržo medžiaga | EPDM (etileno propileno dieno monomerų (M klasės) kaučiukas) |
| briaunų skaičius | 6 |
| SVHC | SVHC nėra! |
| varžtų skaičius | 2 |
|---|---|
| Material Wasserpumpenflügelrad | plastmasė |
| diržo plotis [mm] | 25,4 |
| papildomas gaminys / papildoma informacija | su tarpikliais / sandarikliais |
| krumplių skaičius | 239 |
| diržas | su suapvalintų krumplių profiliu |
| ilgis [mm] | 1 762 |
|---|---|
| plotis [mm] | 21,36 |
| Diržo medžiaga | EPDM (etileno propileno dieno monomerų (M klasės) kaučiukas) |
| spalva | juoda |
| briaunų skaičius | 6 |
| SVHC | SVHC nėra! |
| ilgis [mm] | 1 870 |
|---|---|
| plotis [mm] | 21,36 |
| Diržo medžiaga | EPDM (etileno propileno dieno monomerų (M klasės) kaučiukas) |
| spalva | juoda |
| briaunų skaičius | 6 |
| SVHC | SVHC nėra! |
| ilgis [mm] | 1 880 |
|---|---|
| plotis [mm] | 21,36 |
| Diržo medžiaga | EPDM (etileno propileno dieno monomerų (M klasės) kaučiukas) |
| spalva | juoda |
| briaunų skaičius | 6 |
| SVHC | SVHC nėra! |
| Kištukinių kontaktų skaičius | 1 |
|---|---|
| sriegio dydis | M10x1 mm |
| veržliarakčio dydis | 13 mm |
| OE numeriui | 049919563B |
| plotis [mm] | 25 |
|---|---|
| krumplių skaičius | 239 |
| medžiaga | EPDM (etileno propileno dieno monomerų (M klasės) kaučiukas) |
|---|---|
| ilgis [mm] | 1 760 |
| briaunų skaičius | 6 |
| medžiaga | EPDM (etileno propileno dieno monomerų (M klasės) kaučiukas) |
|---|---|
| ilgis [mm] | 1 873 |
| plotis [mm] | 21 |
| briaunų skaičius | 6 |
| medžiaga | EPDM (etileno propileno dieno monomerų (M klasės) kaučiukas) |
|---|---|
| ilgis [mm] | 1 880 |
| plotis [mm] | 21 |
| briaunų skaičius | 6 |
| aušinimo tipas | aušinamas vandeniu |
|---|---|
| medžiaga | aliuminis |
| tinklo gylis [mm] | 54 |
| tinklo plotis [mm] | 100 |
| tinklo ilgis [mm] | 91 |
| OE numeriui | 078.117.021 A |
check_circle
check_circle