Jutiklis, skirstomojo veleno padėtis KAMOKA 108031
| jutiklio tipas | aktyvus jutiklis |
|---|
Rasta 118 prekės(-ių).
Rikiuoti pagal:
Subkategorijos:
Rikiuoti pagal:
Filtruoti pagal
| jutiklio tipas | aktyvus jutiklis |
|---|
| Kištukinių kontaktų skaičius | 1 |
|---|---|
| sriegio dydis | M10x1 mm |
| veržliarakčio dydis | 13 mm |
| OE numeriui | 049919563B |
| plotis [mm] | 25 |
|---|---|
| krumplių skaičius | 239 |
| medžiaga | EPDM (etileno propileno dieno monomerų (M klasės) kaučiukas) |
|---|---|
| ilgis [mm] | 1 760 |
| briaunų skaičius | 6 |
| medžiaga | EPDM (etileno propileno dieno monomerų (M klasės) kaučiukas) |
|---|---|
| ilgis [mm] | 1 873 |
| plotis [mm] | 21 |
| briaunų skaičius | 6 |
| medžiaga | EPDM (etileno propileno dieno monomerų (M klasės) kaučiukas) |
|---|---|
| ilgis [mm] | 1 880 |
| plotis [mm] | 21 |
| briaunų skaičius | 6 |
| aušinimo tipas | aušinamas vandeniu |
|---|---|
| medžiaga | aliuminis |
| tinklo gylis [mm] | 54 |
| tinklo plotis [mm] | 100 |
| tinklo ilgis [mm] | 91 |
| OE numeriui | 078.117.021 A |
| filtro tipas | priveržiamas filtras |
|---|---|
| aukštis [mm] | 113 |
| Išorinis skersmuo [mm] | 94 |
| sandariklio skersmuo [mm] | 62 |
| filtro tipas | recirkuliacijos oro filtras |
|---|---|
| forma | ketursienis |
| ilgis [mm] | 254 |
| plotis [mm] | 213 |
| aukštis [mm] | 57 |
| OE numeriui | 5025136 |
| filtro tipas | recirkuliacijos oro filtras |
|---|---|
| forma | ketursienis |
| ilgis [mm] | 308 |
| plotis [mm] | 184 |
| aukštis [mm] | 57 |
| plotis [mm] | 30 |
|---|---|
| Išorinis skersmuo [mm] | 78 |
| medžiaga | metalas |
|---|---|
| Išorinis skersmuo [mm] | 58 |
| plotis [mm] | 31 |
| įtempiklio skriemulio įjungimas | automatika |
|---|---|
| skersmuo [mm] | 76 |
| plotis [mm] | 25 |
| Išorinis skersmuo [mm] | 61 |
|---|---|
| plotis [mm] | 36 |
| krumplių skaičius | 33 |
| OE numeriui | 06B 903 119 D |
| aušinimo tipas | aušinamas vandeniu |
|---|---|
| tinklo gylis [mm] | 56 |
| tinklo plotis [mm] | 92 |
| tinklo ilgis [mm] | 92 |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | su sandarikliu |
| jutiklio tipas | NTC jutiklis |
|---|---|
| montavimo tipas | suspausta |
| jungties korpuso forma | kvadratas |
| Kištukinių kontaktų skaičius | 4 |
| kištuko spalva | juoda |
| OE numeriui | 059919501 |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | su tvirtinimo dalimis |
check_circle
check_circle