V formos rumbuoti diržai DAYCO 6PK1760
| briaunų skaičius | 6 |
|---|
Rasta 50 prekės(-ių).
Rikiuoti pagal:
Subkategorijos:
Rikiuoti pagal:
Filtruoti pagal
| briaunų skaičius | 6 |
|---|
| briaunų skaičius | 6 |
|---|
| briaunų skaičius | 6 |
|---|
| krumplių skaičius | 239 |
|---|---|
| plotis [mm] | 25,4 |
| diržo skriemulio Ø [mm] | 76 |
|---|---|
| aukštis 1 [mm] | 25 |
| aukštis 2 [mm] | 30 |
| Svoris [kg] | 1,3 |
| Svoris [kg] | 2,3 |
|---|
| Kištukinių kontaktų skaičius | 1 |
|---|---|
| sriegio dydis | M10x1 mm |
| veržliarakčio dydis | 13 mm |
| OE numeriui | 049919563B |
| plotis [mm] | 25 |
|---|---|
| krumplių skaičius | 239 |
| medžiaga | EPDM (etileno propileno dieno monomerų (M klasės) kaučiukas) |
|---|---|
| ilgis [mm] | 1 760 |
| briaunų skaičius | 6 |
| medžiaga | EPDM (etileno propileno dieno monomerų (M klasės) kaučiukas) |
|---|---|
| ilgis [mm] | 1 873 |
| plotis [mm] | 21 |
| briaunų skaičius | 6 |
| medžiaga | EPDM (etileno propileno dieno monomerų (M klasės) kaučiukas) |
|---|---|
| ilgis [mm] | 1 880 |
| plotis [mm] | 21 |
| briaunų skaičius | 6 |
| aušinimo tipas | aušinamas vandeniu |
|---|---|
| medžiaga | aliuminis |
| tinklo gylis [mm] | 54 |
| tinklo plotis [mm] | 100 |
| tinklo ilgis [mm] | 91 |
| OE numeriui | 078.117.021 A |
| filtro tipas | priveržiamas filtras |
|---|---|
| aukštis [mm] | 113 |
| Išorinis skersmuo [mm] | 94 |
| sandariklio skersmuo [mm] | 62 |
check_circle
check_circle