Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė TRW JBU622

Prekės ženklas
TRW
Kodas
JBU622
Prekės gavimas
0-3 d.d.
Jei Jūs abejojate ar pasirinkta prekė tinkama Jūsų automobiliui prašom kreiptis į parduotuvės konsultantą
Kaina:
8,65 €
Specifikacija
montavimo tipas Guminis metalinis guolis
vairavimo mechanizmo tipas Valdymo svirčiai
ilgis [mm] 52
Išorinis skersmuo [mm] 46
vidinis skersmuo [mm] 12,2
OE numeriui 3112139987
OE numeriui 3112139988
OE numeriui 3112133237
OE numeriui 3112133238
OE numeriui 31121141962
OE numeriui 31121141961
SVHC Informacijos nėra. Susisiekite su gamintoju!
Kraunama...