Pasirinkite automobilį norėdami pamatyti ar ši detalė tinka Jūsų automobiliui.

Montavimo komplektas, kompresorius ELRING 764.800

Prekės ženklas
Kodas
764.800
Prekės gavimas
0-3 d.d.
Jei Jūs abejojate ar pasirinkta prekė tinkama Jūsų automobiliui prašom kreiptis į parduotuvės konsultantą
Kaina:
21,50 €
Specifikacija
papildomas gaminys / papildoma informacija su tarpikliais / sandarikliais
OE numeriui 2213393
OE numeriui 2231172
OE numeriui 2240255
OE numeriui 2420479
OE numeriui 2420485
OE numeriui 798166-0007
OE numeriui 798166-5007S
OE numeriui 812971-0002
OE numeriui 812971-5002S
OE numeriui BK3Q-6K682-EA
OE numeriui FB3Q-6K682-DF
OE numeriui FB3Q-6K682-PD
OE numeriui FB3Q-6K682-PE
Papildomas straipsnis / informacija 2 su varžtais
EAN 4041248867242
Kraunama...