Alyvos išleidimo kaištis, alyvos karteris FA1 518.472.011
| sriegio dydis | M14x1,5 |
|---|---|
| ilgis [mm] | 17 |
| veržliarakčio dydis | 19 mm |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | su sandarikliu |
Rasta 11 prekės(-ių).
Rikiuoti pagal:
Subkategorijos:
Rikiuoti pagal:
Filtruoti pagal
| sriegio dydis | M14x1,5 |
|---|---|
| ilgis [mm] | 17 |
| veržliarakčio dydis | 19 mm |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | su sandarikliu |
| aukštis [mm] | 119 |
|---|---|
| filtro tipas | priveržiamas filtras |
| sriegio dydis | UNF 3/4''-16 |
| skersmuo 1 [mm] | 70 |
| skersmuo 2 [mm] | 61 |
| Išorinis skersmuo [mm] | 90 |
| Priveržimo momentas iki [Nm] | 20 |
|---|---|
| įtampa [V] | 12 |
| slėgis [bar] nuo | 1,8 |
| sriegio dydis | M10x1 |
| veržliarakčio dydis | 24 |
| spalvos kodavimas | balta |
| ilgis [mm] | 20,5 |
|---|---|
| porinis gaminio numeris | 11-40088.5 |
| porinis gaminio numeris | 11-40088.25 |
| ilgis [mm] | 20,5 |
|---|---|
| porinis gaminio numeris | 11-40088.5 |
| porinis gaminio numeris | 11-40088.10 |
| ilgis [mm] | 20,5 |
|---|
| vidinis skersmuo [mm] | 14 |
|---|---|
| Išorinis skersmuo [mm] | 20 |
| storis [mm] | 1,5 |
| forma | A-shape |
| medžiaga | varis |
| kaip alternatyva |
| vidinis skersmuo [mm] | 14 |
|---|---|
| Išorinis skersmuo [mm] | 20 |
| storis [mm] | 1,5 |
| forma | A-shape |
| medžiaga | varis |
| sriegio dydis | M14x1,5 |
|---|---|
| ilgis [mm] | 17 |
| papildomai reikalingi gaminiai (gaminių numeriai) | 259.150.100 |
| veržliarakčio dydis | 19 mm |
| kokybė | OE Performance |
|---|---|
| darbinis režimas | rank. |
| spalva | sidabrinė |
| svoris [g] | 781 |
check_circle
check_circle