Detonacijos jutiklis DELPHI AS10186
| kabelio ilgis [mm] | 460 |
|---|---|
| Kištukinių kontaktų skaičius | 3 |
Rasta 17 prekės(-ių).
Rikiuoti pagal:
Subkategorijos:
Rikiuoti pagal:
Filtruoti pagal
| kabelio ilgis [mm] | 460 |
|---|---|
| Kištukinių kontaktų skaičius | 3 |
| slėgis [bar] | 16 |
|---|---|
| korpuso spalva | juoda |
| sriegio dydis | M10×1-6g |
| skersmuo [mm] | 24 |
| veržliarakčio dydis | 24 |
| Kištukinių kontaktų skaičius | 1 |
| slėgis [bar] | 1,8 |
|---|---|
| korpuso spalva | balta |
| sriegio dydis | M10 |
| veržliarakčio dydis | 24 |
| Kištukinių kontaktų skaičius | 1 |
| korpuso spalva | tamsiai žalios spalvos |
|---|---|
| Kištukinių kontaktų skaičius | 4 |
| veržliarakčio dydis | 0 |
| sriegio dydis | M14x1,5 |
|---|---|
| ilgis [mm] | 17 |
| veržliarakčio dydis | 19 mm |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | su sandarikliu |
| slėgis [bar] | 20 |
|---|---|
| korpuso spalva | balta |
| sriegio dydis | M10×1-6g |
| skersmuo [mm] | 24 |
| veržliarakčio dydis | 24 |
| Kištukinių kontaktų skaičius | 2 |
| skersmuo [mm] | 35 |
|---|---|
| aukštis [mm] | 26 |
| darbinis režimas | hidraulinis |
| montavimo vieta | išėjimas |
| montavimo vieta | įleidimo pusė |
| ilgis [mm] | 20,5 |
|---|---|
| porinis gaminio numeris | 11-40088.5 |
| porinis gaminio numeris | 11-40088.25 |
| ilgis [mm] | 20,5 |
|---|---|
| porinis gaminio numeris | 11-40088.5 |
| porinis gaminio numeris | 11-40088.10 |
| ilgis [mm] | 20,5 |
|---|
| vidinis skersmuo [mm] | 14 |
|---|---|
| Išorinis skersmuo [mm] | 20 |
| storis [mm] | 1,5 |
| forma | A-shape |
| medžiaga | varis |
| kaip alternatyva |
| vidinis skersmuo [mm] | 14 |
|---|---|
| Išorinis skersmuo [mm] | 20 |
| storis [mm] | 1,5 |
| forma | A-shape |
| medžiaga | varis |
| sriegio dydis | M14x1,5 |
|---|---|
| ilgis [mm] | 17 |
| papildomai reikalingi gaminiai (gaminių numeriai) | 259.150.100 |
| veržliarakčio dydis | 19 mm |
| ilgis [mm] | 254 |
|---|---|
| plotis [mm] | 213 |
| aukštis [mm] | 54 |
| Svoris [kg] | 0,31 |
| forma | kvadratas |
| filtro tipas | filtro įdėklas |
| ilgis [mm] | 254 |
|---|---|
| plotis [mm] | 213 |
| aukštis [mm] | 57 |
| Svoris [kg] | 0,33 |
| filtro tipas | filtro įdėklas |
| aukštis [mm] | 114 |
|---|---|
| Svoris [kg] | 0,42 |
| sriegio dydis | 3/4-16 UNF |
| Išorinis skersmuo [mm] | 94 |
| filtro tipas | priveržiamas filtras |
| vidinis skersmuo 1 [mm] | 62 |
| vidinis skersmuo 2 [mm] | 71 |
| kokybė | OE Performance |
|---|---|
| darbinis režimas | rank. |
| spalva | sidabrinė |
| svoris [g] | 781 |
check_circle
check_circle