papildomas-led-zibintas-wlo612-14400lm-su-osram-ledais

M-Tech WLO serijos Ledbar tipo papildomi žibintai skirtas tiems, kas ieško patikimo ir galingo papildomo šviesos šaltinio. Šie papildomi žibintai siūlomi keleto skirtingų ilgių ir galingumų, tačiau visi pasižymi galingu šviesos srautu ir dideliu atspaumu aplinkos poveikiui, WLO serijos žibintų galingumas nuo 18W iki 306W, tad kiek vienas galės išsirinkti patį optimaliausią variantą. LED žibintai iš serijos WLO puikiai pasitarnaus bet kokiame visureigyje, keturratyje, sandėlio krautuve ar žemės ūkio technikoje, visur kur reikalingas geras apšvietimas.

M-Tech LED žibintai iš serijos WLO yra ne tik galingi, bet ir patvarūs, nebijantis atšiaurių darbo sąlygų ir klimato. Šie LED žibintai gali būti naudojamas esant temperatūroms nuo -40 iki 80°C, tačiau jam nebaisios ne tiktai ekstremalios temperatūros. Patys LED moduliai ir visa elektronika patalpinta tvirtame aliuminio korpuse, kuris ne tiktai suteikia patikimą aušinimą elementams, bet ir užtikrina konstrukcijos tvirtumą bei apsaugą nuo dulkių bei drėgmės - visi WLO klasės papildomi žibintai pasižymi IP67 klasės apsauga nuo dulkių ir vandens ir yra apsaugoti net nuo pilno panardinimo po vandeniu iki 1 m gylio!

LED žibintai darbui iš serijos WLO, priklausomai nuo modelio, gali turėti tolimą spindulį (Spot), artimą spindulį (Flood) arba tolimą ir artimą spindulį (Spot + Flood). Šios serijos žibintuose naudojami tiktai aukščiausios klasės Osram Opto Semiconductors LED šviesos diodai, kurie užtikrina galingą šviesos srautą net iki 20400 liumenų!

WLO serijos žibintai tvirtinami specialiais daugelio padėčių, lengvai reguliuojamais tvirtinimo kronšteinais, kurie patikimai užfiksuoja žibintą montavimo vietoje, tačiau tuo pat metu suteikia galimybę lengvai nukreipti LED žibinto šviesos srautą reikiama kryptimi.

Prekės savybės

Žibintai
Spindulys Spot + Flood
LED kiekis 72
Galingumas (W) 216
Įtampa (V) 10-32
Korpuso medžiaga Aliuminis
Šviesos spalva (K) 6000-6500
Šviesos srautas (lm) 14400
IP klasė IP67
Apskaičiuotos darbo valandos 30000
Forma Lightbar
Ilgis (mm) 843.1
Gylis (mm) 63
Aukštis (mm) 107.83
   

 

Prieš užsakydami detalę įsitikinkite ar ji bus tinkama jūsų automobiliui. Jei abejojate dėl pasirinkimo, prašome kreiptis į pardavimo konsultantą dėl patikslinimo.

Kaina: 99.00€